کد خبر : 65890

باشگاه استقلال قصد دارد پس از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل سپاهان در هفته پایانی لیگ برتر، روند مذاکره با بازیکنان برای تمدید قراردادها را آغاز کند.

به گزارش تسنیم، باشگاه استقلال روز گذشته اعلام کرد که جلسه‌ هیئت مدیره این باشگاه با حضور فرهاد مجیدی سرمربی آبی‌پوشان برگزار شده است. در بخشی از توضیحات این باشگاه آمده بود: «بررسی لیست بازیکنان تمدیدی برای فصل پیش رو از دیگر موضوعات جلسه بود و در نهایت مقرر شد تا اقدامات اجرایی لازم از سوی باشگاه و هیئت مدیره با همراهی سرمربی تیم فوتبال استقلال جهت حفظ اسکلت تیم براساس اندیشه‌های ایشان، انجام شود».

قرارداد 9 بازیکن استقلال رو به اتمام بوده و مجیدی از باشگاه خواستار تمدید قرارداد آنها شده است. باشگاه استقلال قصد دارد پس از دیدار با سپاهان در هفته پایانی لیگ برتر، مذاکرات برای تمدید قرارداد بازیکنان را آغاز کند. به غیر از این 9 بازیکن، باشگاه استقلال درگیر درخواست فسخ قرارداد سه بازیکن شده است. رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند و محمد دانشگر در نامه‌ای به باشگاه استقلال اعلام کرده‌اند که با توجه به مفاد قرارداد و پرداخت نشدن مطالبات‌شان می‌توانند قرارداد خود را یکطرفه فسخ کنند.

باشگاه استقلال برای اینکه جلوی فسخ قرارداد مظاهری، مرادمند و دانشگر را بگیرد، باید پرداختی‌های خود را به حدنصاب برساند تا مشکلی برای ادامه حضور این سه بازیکن در جمع آبی‌پوشان ایجاد نشود. البته مجیدی به مدیران باشگاه تأکید کرده است که جلوی بازارگرمی و فضاسازی برخی ایجنت‌ها گرفته شود تا کسی از فضای موجود سوءاستفاده نکند.

بیشترین اولویت مجیدی برای نقل‌وانتقالات فصل آینده، تمدید قرارداد این 9 بازیکن است. سرمربی استقلال اعتقاد دارد که حفظ بازیکنان فعلی با توجه به نتایج درخشان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و نیم‌فصل دوم لیگ برتر می‌تواند استقلال را برای فصل آینده بی‌نیاز از بازیکن کند.

از طرفی دیگر، در صورتی که استقلال بتواند مشکل بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالاتی‌اش را حل کند، دو سه بازیکن جدید می‌توانند در لیست مجیدی قرار بگیرند. هنوز مجیدی روی گزینه خاصی به جمع‌بندی نرسیده است، اما گفته می‌شود نفراتی چون کاوه رضایی و امین قاسمی‌نژاد به همراه یک وینگر می‌توانند جزو گزینه‌های فصل آینده استقلال باشند.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها