کد خبر : 65823

الهلال عربستان قصد دارد علاوه بر آنالیزورهای کنونی، از یک تیم آنالیز اروپایی دیگر نیز برای تجزیه و تحلیل تدابیر تاکتیکی رقبای داخلی و بین‌المللی خود استفاده کند.

به گزارش خبرورزشی ، الهلال عربستان برای ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تدارک بسیار وسیع و حسابی سر کیسه را شل کرده است. همان طور که قبلاً نوشته بودیم، نماینده عربستان برای برپایی اردوی پیش فصل راهی اروپا شده و قصد دارد علاوه بر آنالیزور های کنونی، از یک تیم آنالیز  اروپایی دیگر نیز برای تجزیه و تحلیل تدابیر تاکتیکی رقبای داخلی و بین‌المللی خود استفاده کند.

یک تیم ۳ نفره که ظاهراً همه اعضای آن هلندی هستند. براساس خبرهای رسیده، این تیم از روز بیستم مرداد همکاری خود را با باشگاه الهلال آغاز خواهد کرد و ناگفته پیداست که مهمترین مأموریت آنها تا پیش از آغاز فصل پاییز، آنالیز شرایط تاکتیکی استقلال ایران به عنوان اولین حریف خارجی الهلال عربستان خواهد بود .

استقلال روز بیست‌ودوم شهریور ماه در دوبی به مصاف الهلال می‌رود. دیداری که در مرحله یک هشتم نهایی فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود  و با وجود هزینه‌های گزاف حریف عربستانی، بدون شک نماینده کشورمان در صورت حفظ بازیکنان کنونی و ساختار فنی مطلوبی که هم‌اکنون از آن برخوردار است، توانایی شکست دادن آبی‌پوشان سعودی را دارد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها