کد خبر : 65821

بر اساس خبر موثقی که به فوتبالی رسیده است، دادگاه CAS اعلام حکم نهایی پرونده مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران را بازهم به تاخیر انداخت.

به گزارش فوتبالی، پیش از این قرار بود رای نهایی دادگاه حکمیت ورزش در رابطه با پرونده پر رمز و راز قطع همکاری مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران اوایل تیر ماه سال جاری اعلام شود و تکلیف احتمالی غرامت به این مربی بلژیکی تعیین شود اما پس از گذشت روزهای ابتدایی تیرماه خبری از سمت دادگاه CAS  نیامد و البته جلسات مجازی دادگاه کاس، اوایل تیر برگزار شد و طرفین این دعوای بزرگ حقوقی به صورت آنلاین در این جلسه شرکت کردند.

بر اساس آخرین اخباری که به دست خبرنگار فوتبالی رسیده است نهم شهریور ماه سال جاری مصادف با پایان ماه آگوست به عنوان آخرین مهلت اعلام رای پیرامون پرونده ویلموتس اعلام شده است.

شاید دلیل اینکه زمان اعلام رای به تعویق می افتد این باشد که پرونده ویلموتس دارای پیچیدگی های بسیاری است و از لحاظ ابعاد مالی و حقوقی یکی از بزرگ ترین پرونده های مفتوح در دادگاه حکمیت ورزش است.

از سوی دیگر با گذشت زمان ابعاد جدیدی از این قرارداد ترکمنچای گونه روشن می شود و هر روز به دلیل خسارت تاخیر تادیه میزان خسارت احتمالی به ویلموتس افزایش می یابد.

البته تیم حقوقی فدراسیون فوتبال هم با کمک وزارت امورخارجه و وکلای تازه نفس ادعا کرده اند که دفاعیات محکمی را در جلسه دفاع ابراز کرده اند و شاید همین اتفاق ها دلیل بیشتر طول کشیدن زمان اعلام رای باشد. البته وکلای ویلموتس هم ادعا کرده اند که برنده این دادگاه خواهند بود. باید در نهایت چه اتفاقی می افتد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها