کد خبر : 65819

قرمزها با گلی که مقابل تراکتور دریافت کردند از رسیدن به یک رکورد ویژه بازماندند.

به گزارش فوتبالی، پرسپولیس اگر در دو بازی آخر لیک برترش گل نمی‌خورد، می‌توانست با 13 گل خورده به رکورد استقلال در لیگ هجدهم  که کمترین گل خورده تاریخ لیگ برتر است دست پیدا کند، اما با دریافت گل مقابل تراکتور در حال حاضر  با 14 گل خورده با رکورد خودش در لیگ شانزدهم و استقلال خوزستان در لیگ پانزدهم برابری کرده است.

رکورد بهترین خط دفاعی همه ادوار لیگ برتر با 13 گل در یک فصل در دست استقلال است که پرسپولیسی ها فاصله ای با ثبت این رکورد نداشتند اما با غافلگیری مقابل تراکتور نتوانستند در این رکورد با استقلال شریک شوند.

این آمار قرمزها در حالی به دست آمد که آنها در ابتدای فصل با جدایی شجاع خلیل زاده مواجه شدند و در ادامه تا پایان نیم فصل تنها 2 مدافع تخصصی(سیدجلال حسینی و کنعانی زادگان) را به عنوان مدافع میانی تخصصی در اختیار داشتند.

در چند بازی قرمزها هم که کنعانی زادگان مصدوم بود و نمی توانست تیمش را همراهی کند کمال کامیابی نیا در کنار سیدجلال حسینی به مدافعان میانی این تیم تبدیل شدند.

یحیی اما در نیم فصل فرشاد فرجی را جذب کرد و حالا او از بازی مقابل آلومینیوم در ورزشگاه آزادی با مصدومیت سیدجلال به مدافع ثابت این تیم تبدیل شده است تا یحیی نشان دهد آمار کمترین گل خورده در کنار کسب قهرمانی برای او اهمیت ویزه ای دارد.هر چند در این بین نباید از نقش حامد لک در کنار سایر مدافعان پرسپولیس غافل ماند.

 اگر تیم این فصل یحیی می‌خواهد با تیم برانکو در لیگ شانزدهم و تیم ویسی در لیگ پانزدهم در این رکورد شریک باشد، نباید در هفته سی‌ام مقابل پیکان گل بخورد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها