کد خبر : 65817

محمد مومنی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی هواداران و بازیکنان مدیرعامل استقلال را نمی‌خواهند، پس بهتر است برود.

به گزارش تسنیم ، محمد مومنی درباره مشکلات مدیریتی باشگاه استقلال و شرایط مربیگری فرهاد مجیدی به نکته‌های زیر اشاره کرد:

*برخی‌ها گفتند این بازی تشریفاتی بود، اما در دل آن حرف‌های زیادی شنیده می‌شد. خیلی‌ها منتظر لغزش فرهاد مجیدی بودند تا از او انتقاد کنند و بگویند مجیدی چه کاره بود که به بازیکنان پاداش می‌داد؟ در دل این افراد سؤالات زیادی نهفته بود، اما بردهای استقلال خیلی چیزها را ثابت کرد.

*مجیدی مدبرانه جلوی کسانی را که منتظر عدم نتیجه‌گیری استقلال بودند، گرفت. مجیدی خودش مانده است و تیمش و مدیریت باشگاه نیز در سایه منتظر بود تا ببیند چه اتفاقی می‌افتد. مدیرعامل استقلال در یک برنامه تلویزیونی از اقدامات مدیران گذشته استقلال انتقاد کرد، در صورتی که موظف است فکری به حال تیم کند. آقای مددی! اگر مدیریت شما مشکلی ندارد، چرا پول ما را (مومنی در سال‌های اخیر و طی دوره‌ای مدیر آکادمی باشگاه استقلال بوده است و از این بابت از باشگاه مطالباتی دارد) نمی‌دهید؟ شما در رسانه‌ها به مخاطب اعلام می‌کنید کارتان را درست انجام داده‌اید، در صورتی که مجیدی و تیمش نیاز به حمایت باشگاه دارند.

*مددی! استقلال ۴۰ روز دیگر باید با تیم تا دندان مسلح الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند، آیا برای این بازی هم می‌خواهید مجیدی و بازیکنان را تنها بگذارید؟ وقتی هوادار و بازیکنان مدیرعامل را نمی‌خواهند، ماندن او به صلاح چه کسی است؟ مدیرعاملی که بخواهد در رسانه از بازیکن عذرخواهی کند، ضعفش را نشان داده است.

*بعضی ها می گفتند مربیگری استقلال برای مجیدی زود است، اما او پخته عمل می‌کند. این افراد منتظر ناکامی استقلال بودند تا از مجیدی انتقاد کنند، اما امروز می‌بینیم کسی انتقادی ندارد! مجیدی جواب انتقادها را با عمل کردن داد. اگر به مجیدی کمک شود و کنار دست خود افراد قوی بگذارد، استقلال فصل آینده می‌تواند مدعی اصلی قهرمانی لیگ برتر باشد. متأسفانه آقایان منتظر لغزش استقلال بودند تا مجیدی را اخراج کنند. نتایج استقلال با مجیدی نشان داد که این افراد مقصر بودند نه مجیدی.

*آقای مددی! وقتی هوادار و بازیکنان شما را نمی‌خواهند، از استقلال برو. به جای صحبت در این برنامه و آن برنامه بهتر است با بازیکنان و مجیدی صحبت کرده و مشکلات را حل کنی. آقایان مسئول باید بدانند با مددی نمی‌توان کار را پیش برد و بهتر است چهره جدیدی بیاید و بین باشگاه و تیم وحدت ایجاد کند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها