کد خبر : 65694

قرارداد چند بازیکن پرسپولیس در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و باشگاه در تلاش است قرارداد آنها را تمدید کند. یکی از این بازیکنان کمال کامیابی نیا هافبک مصدوم سرخپوشان تهرانی است.

به گزارش خبرورزشی، قرارداد  کمال کامیابی‌نیا در پایان این فصل به اتمام می‌رسد و این بازیکن برای ادامه فعالیت در جمع سرخپوشان نیاز به تمدید قرارداد دارد با این حال او نیز مانند چند بازیکن دیگر که قراردادشان در این فصل به اتمام می‌رسد تا هفته قبل پالس مثبتی برای تمدید قرارداد به باشگاه نداده بود ولی حالا شنیده می‌شود این هافبک با تجربه در حال حاضر پیشنهاد خیلی وسوسه انگیزی ندارد.

در این میان حرف و حدیث‌های زیادی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه کمال با یک پیشنهاد خوب از  تیمی شهرستانی مواجه شده و اگر مدیران پرسپولیس دیر اقدام کنند  امکان دارد کمال را از دست بدهند اما شنیدیم این طور نیست. البته شاید دلیل اصلی این موضوع مصدومیت کهنه مُچ پای کمال کامیابی نیاست. او مدت‌هاست یا به عبارت دقیق تر از بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گوای هند با این آسیب دیدگی مواجه  و این مصدومیت در اردوی تیم ملی تشدید شد.

حالا اخبار تکمیلی حکایت از ادامه مذاکرات باشگاه پرسپولیس با کمال کامیابی نیا دارد که این بازیکن خواستار تمدید ۲ ساله قراردادش است. بعید هم می‌دانیم باشگاه پرسپولیس به رغم چانه زنی اولیه با تمدید ۲ ساله قرارداد هافبک با تجربه خودش مخالفت کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها