کد خبر : 65688

بابک مرادی وینگر ۲۷ ساله استقلال که در دیدار رفت مقابل نساجی پاس گل داده و با آمادگی کامل در اختیار فرهاد مجیدی قرار گرفت.

به گزارش خبرآنلاین؛ بابک مرادی وینگر چپ تیم استقلال که با ۲۷ سال سن متولد شهر یاسوج بوده و در ابتدای فصل جاری از باشگاه ماشین سازی تبریز به استقلال پیوست در بازی قلبی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان جزو بازیکنان ثابت این تیم به شمار می‌رفت.

مرادی در دور رفت مقابل نساجی مازندران هم ۹۰ دقیقه در ترکیب استقلال بود و در دقیقه ۸۴ پاس گل سه امتیازی فرشید اسماعیلی را برای او ارسال کرد و امتحانش روبروی حریف مازندارنی را با نمره قبولی پشت سر گذاشت.

مرادی که از بازی برگشت با سایپا (یک هفته پیش از دیدار یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل پرسپولیس) بار دیگر پس از مدتها دوری از مسابقات به ترکیب استقلال برگشته ظرف سه بازی اخیر شرایط خوبی را از خود ارائه کرده و توانسته نظر مثبت فرهاد مجیدی را جلب کند.

او این روزها به رغم برگزار نشدن تمرینات استقلال، به طور اختصاصی تمریناتش را دنبال کرده و فرهاد مجیدی هم از این موضوع مطلع است. مرادی امروز همراه کاروان استقلال عازم شمال می‌شود تا به احتمال زیاد فردا از ابتدا در ترکیب ثابت تیمش به میدان برود.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها