کد خبر : 65500

عباس کارگر ملی‌پوش پرسپولیس در دهه ۶۰ می‌گوید شکست مقابل استقلال در ضربات پنالتی اهمیتی ندارد و فدای سر سرخپوشان که به مرحله بعدی جام حذفی صعود نکردند چرا که قهرمانی در لیگ برتر لذت ویژه‌ای دارد.

به گزارش خبرورزشی ، عباس کارگر مهاجم پیشین پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت سرخپوشان گفت: ضربات پنالتی پنجاه پنجاه است و هیچ تیمی نمی‌تواند بگوید که صددرصد در ضربات پنالتی برنده یا بازنده می‌شود و به نظر من شکست پرسپولیس در ضربات پنالتی اصلاً هم ناراحت‌کننده نیست و مهم این است که ما با کسب پنجمین قهرمانی در لیگ برتر بتوانیم تاریخ‌سازی کنیم و به اعتقاد من هیچ تیمی دیگر نخواهد توانست به چنین رکوردی دست پیدا کند.

کارگر در ادامه افزود: پرسپولیس نباید توجهی به رقبای خود داشته باشد ماسه بازی مهم در لیگ برتر پیش رو داریم و باید این بازی‌ها را ببریم حق مساوی کردن هم نداریم چرا که در این صورت کارمان به اما و اگر می‌کشد.

کارگر که خودش سال‌ها در تراکتور بازی کرده درباره بازی پرسپولیس مقابل دو تیم تبریزی پشت سر هم گفت: عیار فنی پرسپولیس یک سر و گردن بالاتر از تیم‌های ماشین‌سازی و تراکتور است و به اعتقاد من ما می‌توانیم این دو تیم را به خوبی شکست دهیم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها