کد خبر : 65455

طی هفته‌های گذشته شایعات زیادی در مورد جدایی مهدی قائدی از استقلال مطرح شده است. عمده حرف و حدیث‌ها حول این بود که با حضور آندرا استراماچونی در الغرافه این بازیکن نیز به مربی سابقش خواهد پیوست، اما الغرافه لیست خریدهای خارجی‌اش را منتشر کرد که بین آنها اثری از قائدی نبود.

به گزارش روزنامه گل، با این حال انگار کابوس لیگ ستارگان قطر قرار نیست دست از سر استقلال بردارد. حالا چند روزی هست که از الدحیل به‌عنوان مشتری جدید مهاجم استقلال یاد می‌شود. در همین راستا دیروز روزنامه الوطن قطر طی گزارشی، احتمال وقوع این انتقال را بالا ارزیابی کرد.

در بخشی از گزارش این رسانه آمده است: «الدوحیل در بخش بازیکنان خارجی‌اش میشل اولونگا (کنیا) و ادمیلسون جونیور (بلژیک) را حفظ کرد و نام تائه‌هی، بازیکن کره‌ای نیز پس از پایان دوره قرضی بازی در السد به این تیم بازگشت. فرجانی‌ساسی نیز به‌عنوان بازیکن عربی جایگزین مهدی بن‌عطیه در فهرست الدحیل می‌شود. به این ترتیب تنها یک جای خالی در فهرست لژیونرهای الدحیل باقی می‌ماند که انتظار می‌رود این بازیکن مهدی قائدی، عضو باشگاه استقلال و تیم ملی فوتبال ایران باشد.»

الوطن در ادامه در مورد قائدی نوشته: «او یک بازیکن برجسته و نوظهور است که از سال ۲۰۱۷ در ترکیب تیم استقلال ایران بازی می‌کند.» شایعه حضور قائدی در تیم‌های قطری در حالی مطرح می‌شود که او استعداد بسیار زیادی دارد و در شمار تکنیکی‌ترین ستاره‌های سالیان اخیر فوتبال ایران دسته‌بندی می‌شود. برای او در این سن و سال، حضور در فوتبال قطر بسیار زود است.

اگر بنا به جدایی از استقلال باشد، قائدی باید راهی یک تیم اروپایی شود و بخت خودش را برای تبدیل‌شدن به یک ستاره بین‌المللی بیازماید. این همان راهی است که همشهری او مهدی طارمی رفت و موفق شد. تازه قائدی بسیار جوان‌تر است و جای بیشتری برای پیشرفت دارد. پول قطری‌ها همیشه هست، اما شاید از دل حضور در اروپا، درخششی ماندگار و نامی پرآوازه بیرون بیاید. در هر صورت قائدی دو سال دیگر با استقلال قرار‌داد دارد و باشگاه باید در مورد او تصمیم بگیرد.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها