کد خبر : 65453

معاون کمیته استیناف فدراسیون فوتبال اعلام کرد، در پرونده‌هایی مانند محرومیت سرمربی پرسپولیس، دستور موقت صادر نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال روز شنبه هفته جاری یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس را به دلیل اعتراض به داور دیدار تیمش برابر گل‌گهر، به یک جلسه محرومیت قطعی و یک جلسه محرومیت تعلیقی محکوم کرد تا سرمربی سرخپوشان از همراهی تیمش در دیدار با ماشین‌سازی محروم شود.

پس از این اتفاق باشگاه پرسپولیس اعلام کرد به این رأی در کمیته استیناف اعتراض خواهد کرد و گفته شد باشگاه پرسپولیس به دنبال صدور دستور موقت برای محرومیت گل‌محمدی خواهد بود تا این مربی بتواند در دیدار با ماشین‌سازی روی نیمکت تیمش بنشیند.

عباس موسوی معاون کمیته استیناف درباره اینکه آیا پرونده اعتراض باشگاه پرسپولیس به دست کمیته استیناف رسیده و احتمال صدور دستور موقت از سوی این کمیته وجود دارد، اظهار داشت: در حال حاضر نمی‌دانم این پرونده به کمیته استیناف رسیده یا خیر، اما اصلاً در پرونده‌های این چنینی دستور موقت نداریم. در صورتی که پرونده به دست ما برسد، آن را بررسی می‌کنیم و یا رأی کمیته انضباطی تأیید می‌شود یا رد. همانطور که گفتم دستور موقت در این موارد صادر نمی‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که «با توجه به اینکه پرسپولیس باید فردا به مصاف ماشین‌سازی برود، آیا جلسه‌ای برای رسیدگی به این پرونده برگزار خواهد شد یا خیر؟»، گفت: بله ما صبح فردا جلسه داریم و اگر پرونده‌ای فوریت داشته باشد به آن رسیدگی می‌کنیم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها