کد خبر : 65425

تیم استقلال تهران در آستانه بازی مقابل نفت مسجدسلیمان با اعتصاب بازیکنانش روبه‌رو شده است و حتی فرهاد مجیدی هم قصد سفر به امارات را دارد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، روز گذشته در جلسه تمرینی تیم استقلال تهران مشخص شد که بازیکنان این تیم در اعتراض به مشکلات باشگاه و عدم برطرف شدن مسائل مالی تمرینات را به نشانه اعتراض تعطیل کرده‌اند.

اعتصاب بازیکنان تیم استقلال تهران درحالی آغاز شد که آنها در هفته گذشته برتری برابر پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی را تجربه کردند و پیش از این بازی با وعده‌های مالی جدید از سوی باشگاه رو به رو شدند.

تداوم بدقولی‌ها از سوی باشگاه و در مقابل تداوم پاداش‌های مجیدی به بازیکنانش نشان داد که آن‌ها از مشکلات مالی رنج می‌برند و همین مسأله موجب شد تا در فاصله دو روز مانده به بازی هفته بیست و هشتم لیگ برتر تمرینات را تعطیل کنند.

اعتصاب بازیکنان استقلال برای امروز (دوشنبه) هم ادامه خواهد داشت و قرار نیست آنها تا زمان برطرف شدن مشکلات در تمرینات حضور پیدا کنند. در همین حال فرهاد مجیدی به دلیل انجام امور شخصی قرار است به امارات سفر کند و روز مسابقه به شاگردانش ملحق می‌شود.

بازیکنان استقلال که همگی روز گذشته در زمین با لباس تمرینی هم حضور پیدا کردند اما از انجام تمرین تاکتیکی اجتناب کردند، در جلسه‌ای که در رختکن داشتند تصمیم گرفتند، بدون جلسه فنی و تمرین به بازی برابر نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه آزادی بروند.

درحالیکه طی فصول اخیر اغلب بازیکنان این تیم در تعطیلات تصمیم به تحریم تمرینات می‌گرفتند اکنون در فاصله سه هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ آنها بدون برگزاری تمرین قرار است چند ساعت پیش از مسابقه در ورزشگاه آزادی در محلی جمع شوند و به سمت ورزشگاه حرکت کنند.

درحالیکه احمد مددی نشان داده اظهارات بازیکنان و سرمربی این تیم بدون واکنش از سوی تو باقی نمی‌ماند باید منتظر ماند و دید او در واکنش به این اقدام بازیکنان در اعتراض به مسائل مدیریتی چه واکنشی نشان خواهد داد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها