کد خبر : 65407

بازیکنان ماشین‌سازی در صورت برد پرسپولیس پاداش خوبی دریافت خواهند کرد که باعث ایجاد شایعاتی شده است.

به گزارش خبرگزاری میزان، تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز این فصل به معنای واقعی کلمه رها و بدون برنامه بود و از همان ابتدای فصل سقوط این تیم ریشه‌دار تبریزی دور از ذهن نبود. سبزپوشان تبریزی چندین بار سرمربی و کادرفنی خود را تغییر دادند و نتیجه آن ۱۴ امتیاز در ۲۷ بازی و سقوط آزاد به لیگ دسته یک شد.

ماشین سازان سه شنبه در هفته ۲۸ لیگ برتر در تبریز پذیرای پرسپولیس هستند؛ قهرمان ۴ سال اخیر لیگ ایران و مدعی جدی جام قهرمانی این فصل. پرسپولیسی‌ها امید زیادی به بردن این بازی و نزدیک شدن به جام قهرمانی لیگ بیستم دارند، اما این کار مقابل شاگردان علیرضا اکبرپور راحت نخواهد بود.

ماشین سازی در بازی هفته ۲۵ لیگ برتر و در استادیوم نقش جهان اصفهان بازی بسیار خوبی مقابل این سپاهان انجام داد و با تک گل دانیال اسماعیلی فر شکست خورد. آن‌ها در هفته ۲۶ لیگ برتر توانستند با ۳ گل مس رفسنجان را در هم بکوبند و نشان دهند پتانسیل خوب بازی کردن را دارند.

طبق شنیده ها؛ قرار شده بازیکنان ماشین سازی در صورت پیروزی مقابل پرسپولیس پاداش خوبی دریافت کنند. پاداشی که مشخص نیست چرا باید به عوامل یک تیم سقوط کرده تعلق بگیرد؟ قول این پاداش باعث شده در فضای مجازی شایعاتی مبنی بر اینکه این پول از منابع مشکوک و جهت اهداف خاصی تامین شده است به راه بیفتد.

اصل قضیه هم شاید شک برانگیز باشد و از نظر منطقی دلیلی بر پاداش دادن به یک تیم سقوط کرده وجود نداشته باشد و باید دید واکنش مسئولان این باشگاه چیست.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها