کد خبر : 65297

سرمربی پرسپولیس حق دارد به ضربات پنالتی آلرژی پیدا کند.

به گزارش فوتبالی، پرسپولیس باز هم در ضربات پنالتی به استقلال باخت تا برای دومین فصل متوالی، توسط حریف سنتی‌اش از جام حذفی کنار گذاشته شود.

درست است که سرمربی پرسپولیس فصل گذشته و در ضربات پنالتی توانست النصر را ببرد و فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شود اما این برای چهارمین بار است که ضربات پنالتی خاطره بدی برای یحیی ثبت می‌کند.

اولین بار در مرحله نیمه نهایی جام ملتهای آسیا در سال 2004 بود که او به عنوان یکی از بازیکنان تیم برانکو، پشت ضربه پنالتی قرار گرفت اما پنالتی چیپ او را گلر چین مهار کرد تا ایران نتواند به فینال جام ملتها صعود کند.

یحیی قطعا 15 اردیبهشت 92 را فراموش نخواهد کرد. پرسپولیس با سرمربیگری او به فینال جام حذفی رسیده بود اما در شبی که مهدی مهدوی‌کیا از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، پرسپولیس بعد از تساوی 2-2 با سپاهان در پایان 120 دقیقه، در ضربات پنالتی به حریفش در ورزشگاه آزادی باخت تا تیم اصفهانی قهرمان جام حذفی در آن سال شود.

پرسپولیس فصل گذشته هم در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در ضربات پنالتی به استقلال باخت تا فرصت فینالیست شدن را از دست بدهد و امسال هم در مرحله یک چهارم نهایی این اتفاق برای تیم یحیی گل‌محمدی تکرار شد تا او به ضربات پنالتی آلرژی پیدا کرده باشد.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها