کد خبر : 65158

دو بازیکن پرسپولیس تا این لحظه قطعاً دربی حذفی را از دست داده‌اند اما استقلال بدون مصدوم و محروم در این دیدار حاضر خواهد شد.

به گزارش خبرورزشی،  عیسی آل کثیر و شهریار مغانلو دو بازیکن پرسپولیس در آخرین تمرینات گروهی این تیم شرکت نکردند. البته آل کثیر مثل کامیابی‌نیا تمرینات خود را زیر نظر کادر پزشکی انجام می‌دهد ولی شهریار مغانلو که در بازی آلومینیوم دچار مصدومیت از ناحیه سر شده به صورت اختصاصی تمرینات خود را دنبال کرده و مشکلی برای حضور در دربی ندارد. بر خلاف آل کثیر که به همراه کمال غایبان بزرگ پرسپولیس در دربی هستند.

به نوشته وبسایت پرسپولیس قرمزها دو جلسه تمرینی دیگر را تا بازی با استقلال برگزار خواهند کرد و بعد از آن برای دربی راهی اردو می‌شوند تا در مسابقه‌ای که یکی از حساس ترین بازی‌های این فصل فوتبال ایران است شرکت کنند. مسابقه‌ای که با درگیری لفظی مدیران دو باشگاه به اوج حساسیت رسیده‌ است‌.

عارف غلامی مدافع تیم استقلال نیز که در بازی مقابل سایپا به دلیل مصدومیت بیرون رفت غایب دربی نخواهد بود و برخلاف برخی خبرها می تواند به تشخیص کادر فنی استقلال در این دیدار حساس به میدان بیاید.

غلامی که در بازی با سایپا از ناحیه استخوان لگن ضرب خوردگی شدیدی پیدا کرد احتمالا در دربی حاضر خواهد شد و یکی از اعضای سه نفره دفاع استقلال خواهد بود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها