کد خبر : 65070

فرشاد پیوس آقای گل پیشین فوتبال ایران می‌گوید پرسپولیس با کسب پنجمین جام پی در پی در فوتبال ایران تاریخ ساز خواهد شد و سایر مدعیان نمی‌توانند برای سرخپوشان در این هفته‌های پایانی مشکل‌ساز شوند.

به گزارش خبرورزشی ، فرشاد پیوس کاپیتان اسبق پرسپولیس پیرامون آخرین وضعیت سرخپوشان تهرانی در آستانه بازی با استقلال گفت: پرسپولیس با غلبه بر آلومینیوم اراک جایگاه خود را در صدر جدول مستحکم تر کرد و حالا بازیکنان این تیم با انگیزه بیشتری مهیای رویارویی با استقلال تهران در دربی حذفی می‌شوند. پرسپولیس در مصاف با تیم اراکی یک سر و گردن بالاتر از حریف نشان داد و هماهنگی بازیکنان در داخل زمین کاملاً مشهود بود.

وی در ادامه افزود: تعویض‌های یحیی گل محمدی هم در اکثر بازی‌های این تیم موثر بوده و هر بازیکنی که به عنوان جایگزین به میدان رفته توانسته اثرگذاری خود را به خوبی نشان دهد و در بازی تغییر ایجاد کند. این نشان می‌دهد که کادر فنی پرسپولیس به خوبی با وضعیت داشته‌های خود آشنا هستند و می‌دانند در طول ۹۰ دقیقه از کدام مهره‌ها بهترین استفاده را داشته باشند.

آقای گل پیشین فوتبال ایران درباره رویارویی پرسپولیس مقابل استقلال در جام حذفی نیز گفت: پرسپولیس در حال حاضر بهترین تیم ایران است و برای قهرمانی در جام حذفی نیز برنامه‌های ویژه‌ای دارد و شک نکنید مقابل استقلال بهترین بازی را ارائه خواهد کرد و دوباره این تیم را شکست خواهد داد چرا که برای کسب هر دو جام باید استقلال را هم از پیش رو برداریم و به مراحل پایانی برسیم.

پیوس گفت: ای کاش وضعیت کرونایی این اجازه را می‌داد که هواداران دو تیم به ورزشگاه بروند و دربی را از نزدیک تماشا کنند چرا که فوتبال بدون تماشاگرانش هیچ معنی و جذابیتی ندارد. امیدوارم هرچه زودتر بیماری کرونا دست از سر مردم بردارد و همه ما به زندگی عادی خود برگردیم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها