کد خبر : 64923

نیمکت استقلال هر روز خالی‌تر از روز قبل می‌شود، بعد از جدایی فراز کمالوند قرار بود نیمکت آبی‌ها تقویت شود، اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه هر روز اطراف سرمربی استقلال خلوت‌تر شد.

به گزارش میزان ، فرهاد مجیدی پس از بازگشت از عربستان یوسف دانشیار را به عنوان یکی از آنالیزورهای کادرفنی به باشگاه معرفی کرد، اما عمر حضور وی در کادر فنی استقلال هم زیاد نبود، چون بلافاصله پس از پیوستن استراماچونی به الغرافه، سرمربی سابق آبی‌ها به وی دوباره پیشنهاد همکاری داد تا دانشیار به وی ملحق شود، پس از مذاکره دانشیار و مجیدی در این رابطه آنالیزور جوان مثل فراز کمالوند با موافقت مجیدی از جمع آبی‌ها جدا شد.

با این تفاسیر همچنان همه منتظر حضور مشاور ایتالیایی مدنظر فرهاد در استقلال بودند تا شاید کادرفنی در آستانه بازی حساس برابر الهلال تقویت شود، اما در اوج ناباوری این بار نوبت به جدایی فرشاد ماجدی رسید.

گویا وی با یک پیشنهاد خوب از سوی فدراسیون فوتبال رو به رو شده تا در فرآیند کشف استعدادهای نوظهور فوتبال در حوزه ملی فعالیت داشته باشد، به همین دلیل جدایی او از جمع فنی آبی‌ها دور از انتظار نیست تا کادر فنی آبی‌ها به یکی از خلوت‌ترین مجموعه‌های فنی لیگ برتر تبدیل شود.

با این حال با توجه به اینکه تا به امروز هیچ نشانه از حضور مشاور ایتالیایی در این تیم دیده نمی‌شود باید دید فرهاد مجیدی بعد از جدایی دانشیار و ماجدی به سراغ کدام گزینه داخلی خواهد رفت تا جای خالی آن‌ها را روی نیمکت استقلال پر کند.

گفته می‌شود ممکن است فرهاد یک بار دیگر به مجید نامجومطلق فرصت دهد تا وی در کادرفنی آبی‌ها فعالیت کند البته وی به شدت با مجموعه مدیریتی استقلال دچار اختلاف نظر است به همین دلیل از استقلال شکایت کرده است تا مطالباتش را وصول کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها