کد خبر : 64844

دیروز استقلال یک بازی مهم برابر تراکتور داشت، اما مدیران این باشگاه به‌جای حفظ آرامش تیم در چنین شرایطی، درست بر‌عکس عمل کردند و حاشیه‌هایی رقم زدند که کاملا بی‌مورد و نالازم بود. ماجرا این است که دوشنبه‌شب در برنامه فوتبال‌برتر بگومگوی تلفنی بین محمدحسین میثاقی و احمد مددی، مدیرعامل استقلال در‌می‌گیرد.

به گزارش دنیای اقتصاد، بعد هم تماس مددی قطع می‌شود و میثاقی در نقد او مطالبی به زبان می‌آورد. صبح دیروز اما مدیرعامل استقلال در مصاحبه با سایت این باشگاه به‌شدت به مجری برنامه فوتبال برتر می‌تازد.

مددی در بخشی از حرف‌هایش می‌گوید: «هیچ تردیدی در گرایش رنگی میثاقی و تعلق خاطرش به یک تیم خاص وجود ندارد و ایشان با سوءاستفاده از موقعیتش  به تخریب وجهه استقلال مشغول است. سوالی که از میثاقی می‌خواستم بپرسم این بود که چرا هیچ‌وقت آقای رسول‌پناه و گل‌محمدی را روی خط برنامه‌اش نیاورد تا حقایق پشت‌پرده و روشنگری‌های لازم صورت بگیرد.»

مددی البته حملات دیگری هم به میثاقی انجام داده، اما مطالب طرح‌شده از سوی او، حتی با استقبال هواداران و پیشکسوتان استقلال هم همراه نشده است. در واقع همه به‌درستی از مدیرعامل استقلال پرسیدند این چه زمانی برای حمله به تلویزیون و سلب تمرکز از تیم بود؟

از اینکه بگذریم، اصل حرفی که مددی می‌زند هم قابل قبول نیست. سال‌هاست مدیران و مربیان فوتبال در مواجهه با انتقاد اصحاب رسانه، آنها را به جانبداری از تیم رقیب متهم می‌کنند. این رویه در مورد عادل فردوسی‌پور وجود داشت، در مورد میثاقی هم هست و در مورد سایر اصحاب رسانه‌ها هم مصداق دارد. متاسفانه این یکی از کلیشه‌ای‌ترین شیوه‌های فرافکنی است که دیگر بین افکار‌عمومی هم خریدار ندارد. به‌عنوان مثال میثاقی بارها خواهان مناظره رسول‌پناه و یحیی گل‌محمدی شد و حتی سرمربی پرسپولیس به‌دلیل همین اصرار، اقدام به تحریم برنامه فوتبال‌برتر کرد. بعد الان مددی مجری همان برنامه را به حمایت از پرسپولیس متهم می‌کند. واقعا عجیب نیست؟

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها