کد خبر : 64840

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال شرایط نامساعد حاکم بر این تیم را بی‌سابقه خواند و گفت که استقلال را به امان خدا رها کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرهاد مجیدی پس از برتری 2 بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل تراکتور تبریز در هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی چندان زیبا و دلچسب نبود. تراکتور بیشتر در لایه‌های دفاعی کار می‌کرد و ارائه بازی زیبا از سوی ما امکان‌پذیر نبود. با توجه به شرایط تیم، از بازیکنان تشکر می‌کنم که تلاش کردند تا به پیروزی برسیم.

وی در مورد آمار خوب تیمش مقابل مربیان استقلالی و اینکه چه نظری در رابطه با حضور مربیان استقلالی پرتعداد در لیگ برتر دارد، تصریح کرد: همه آنها از مربیان خوبی هستند. در رابطه با این سؤال باید از همت بازیکنانم تشکر کنم که در این وضعیت اسفناک استقلال که در این چند سال بی‌سابقه بوده است، عملکرد خوبی داشته‌اند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه باز هم یک اشتباه داوری در بازی رخ داد، گفت: تو را به خدا دیگر درباره داوری صحبت نکنید. بازیکنان و هواداران آلرژی پیدا کرده‌اند. تیم داوری عالی بود و از تک تک آنها تشکر می‌کنم. اگر شهامت عذرخواهی ندارید، به چه دلیل در تلویزیون با شعور مردم بازی می‌کنید؟! من در دیدار قبلی کنار کمک داور بودم که آفساید ارسلان مطهری را گرفت. گفته بودم بزرگترین داوران دنیا اشتباه می‌کنند و به بازیکنانم اعلام کردم دیگر اجازه ندارید درباره داوری صحبت کنید. آقای افشاریان! چرا اشتباه داور را توجیه می‌کنید و دروغ بزرگ می‌گویید؟! داورتان اشتباه کرده، بگویید اشتباه کرده است.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها