کد خبر : 64825

باشگاه پرسپولیس پاسخ مدیرعامل استقلال را داد.

به گزارش باشگاه پرسپولیس، برای چندمین بار طی روزهای گذشته، احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال از چارچوب رفتار و گفتار حرفه‌ای خارج شد و به دنبال ایجاد حاشیه برای باشگاه پرسپولیس بود.

گفته‌های ایشان که معمولا از طریق رسانه رسمی باشگاه استقلال منتشر می‌شود، معنا و مفهوم جالبی ندارد. جایگاه مدیرعاملی در باشگاهی مثل استقلال نیازمند رفتار حرفه‌ای و محترمانه است. مددی مدتی است دست از حرفه‌ای‌گری برداشته و به نظر می‌رسد علاقه‌ای برای دریافت احترام از سوی باشگاه پرسپولیس نشان نمی‌دهد.

مدیرعامل استقلال ماه‌هاست تحت فشار انتقادات شدید هواداران این باشگاه است و حالا با سیاستی ناسالم، به دنبال آن است تا با صحبت علیه باشگاه پرسپولیس، فشار را از روی دوش خود بردارد وگرنه به ایشان ارتباطی پیدا نمی‌کند که چرا سرمربی و عضو پیشین هیات مدیره پرسپولیس در یک برنامه تلویزیونی شرکت نمی‌کنند.

مددی که سابقه همکاری در بخش اقتصادی چند رسانه را برعهده داشته، هنوز این موضوع ساده را نمی‌داند که حضور در یک برنامه تلویزیونی «جبر» نیست و هر کسی می‌تواند برای این کار، با اختیار و تفکر خود تصمیم‌گیری کند. در ثانی، حضور در رسانه‌ها نیازمند یک روند حرفه‌ایست. باشگاه پرسپولیس اجازه نداده و نمی‌دهد از مسیرهای قابل پیش‌بینی، حاشیه‌ای به تیم وارد شود.

همچنین وقتی قرار است فردی به عنوان نماینده باشگاه در یک رسانه حضور پیدا کند، امکان ندارد فرد دیگری از پرسپولیس در آن رسانه ورود کند و مقابل چشم میلیون‌ها بیننده، به بگومگو بپردازند. در باشگاه پرسپولیس، همه چیز به صورت حرفه‌ای زیر نظر مدیری اخلاق‌گرا به نام جعفر سمیعی پیش می‌رود و او اجازه نمی‌دهد حواشی اینچنینی به سمت تیم روانه شود.

آقای مددی باید در مورد رفتار و گفتار خود تغییر رویه دهد. فوتبال ایران نیاز دارد تا مدیران باشگاه‌هایی چون پرسپولیس و استقلال رفتاری محترمانه داشته باشند و حرفه‌ای حرف بزنند نه اینکه برای خروج از فشار، تیم دیگر را به حاشیه بکشانند. نباید چهره فوتبال ایران را با ایجاد چنین حواشی غیرقابل هضمی، خدشه‌دار کرد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها