کد خبر : 64779

در شرایطی که چیزی تا پایان فصل بیستم باقی نمانده، پایان قرارداد چند بازیکن تاثیرگذار پرسپولیس باعث نگرانی یحیی گل‌محمدی و هواداران این تیم شده است. یکی از این بازیکنان محمدحسین کنعانی‌زادگان است که از مدتها قبل اخبار زیادی درباره جدایی او از پرسپولیس در پایان فصل منتشر شده بود.

به گزارش فوتبالی، در این رابطه باشگاه پرسپولیس طی چند مرحله از کنعانی‌زادگان خواسته برای مذاکره به باشگاه برود که مدافع ملی‌پوش قرمزها همه چیز را به آخر فصل موکول کرده است.

برای اولین بار در حاشیه برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بود که یک رسانه قطری اعلام کرد،باشگاه الاهلی با کنعانی‌زادگان به توافق رسیده و او نخستین بازیکن خارجی الاهلی برای فصل آینده خواهد بود که قراردادی 2 ساله امضا خواهد کرد.

مدافع ملی پوش پرسپولیس در صفحه شخصی خودش به این خبر واکنش نشان داد و نوشت: "متاسفانه هر روز شایعاتی مبنی بر عقد قرارداد اینجانب با دیگر باشگاه‌ها مطرح می‌شود. منکر این نیستم که پیشنهادهایی دارم. من بازیکن پرسپولیس هستم و همه بازیکنان پرسپولیس به علت بازی در این تیم که برای همه ما افتخاری بزرگ است، پیشنهاداتی دریافت می‌کنند.اما الان تمرکز من و دیگر بازیکنان بر ادامه بازی‌ها هست و تا این لحظه هیچ تصمیم نگرفته‌ام. امیدوارم که هواداران و رسانه‌ها هم بر این موج شایعات سوار نشوند و به تمرکز من و دیگر بازیکنان در ادامه راه کمک کنند.

در ادامه اما مشخص شد کنعانی‌زادگان در تابستان یکی از جدا‌شده‌های قطعی قرمزها خواهد بود و می‌خواهد فوتبالش را در لیگ ستارگان قطر دنبال کند.

پیشنهاد مالی تیم قطری با رقم قرارداد این بازیکن در پرسپولیس قابل قیاس نیست وبه نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها باید با جدایی کنعانی کنار بیایند.

گفته می شود باشگاه الاهلی قطر یک دستگاه خانه با امکانات کامل را برای بازیکن جدیدش اجاره کرده که این خانه در کنار خانه بازیکنان ایرانی دیگر همچون شجاع خلیل‌زاده و مهرداد محمدی قرار دارد و کنعانی‌زادگان بلافاصله پس از پایان مسابقات لیگ برتر و جام حذفی برای حضور در تمرینات آماده سازی الاهلی راهی قطر خواهد شد."

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها