خبرفوری :

کد خبر : 64775

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای از محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع پرسپولیس جهت حضور در این کمیته و ادای پاره‌ای از توضیحات دعوت کرد.

به گزارش خبرورزشی، اخیرا کلیپی از محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع تیم پرسپولیس در فضای مجازی منتشر شده که در آن به هواداران تیم فوتبال استقلال توهین و فحاشی می‌کند.

در پی انتشار این کلیپ احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال از مدافع ملی پوش پرسپولیس در دادسرای فرهنگ و رسانه، کمیته انضباطی و کمیته اخلاقی اعلام جرم و شکایت کرد.

شاید برای خیلی‌ها به ویژه هواداران پرسپولیس این سئوال پیش بیاید که جریمه احتمالی محمدحسین کنعانی‌زادگان چه می‌تواند باشد؟

در همین ارتباط یک منبع مطلع و نزدیک به فدراسیون فوتبال که تمایلی به افشای نام خودش نداشت به خبرورزشی گفت: «به احتمال فراوان محمدحسین کنعانی‌زادگان یک جلسه از همراهی تیمش محروم و مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال نیز بابت این رفتار و گفتار جریمه نقدی خواهد شد.»

این درحالیست که پرسپولیس ۵ بازی دیگر تا پایان فصل با حریفان خود پیش روی دارد و محرومیت کنعانی‌زادگان می‌تواند دردسر جدیدی برای یحیی گل‌محمدی باشد. البته شنیده می‌شود این محرومیت در بازی با فولاد خوزستان اعمال نشده و به احتمال زیاد در دیدارهای بعدی در نظر گرفته خواهد شد. در صورت محرومیت محمدحسین کنعانی‌زادگان ملی پوش، یحیی گل محمدی می‌تواند از فرشاد فرجی مدافع مازندرانی خود استفاده کند که او هم به تازگی محرومیت خود پس از جنجال‌های دربی را پشت سرگذاشته است!

گفتنی است قرار است این بازیکن پس از دیدار پرسپولیس مقابل فولاد در جلسه کمیته اخلاق شرکت کرده و دفاعیات خود را درباره ویدیوی منتشر شده ارائه کند. همچنین باشگاه پرسپولیس که پیگیر این پرونده است بررسی‌هایی را درباره این فیلم و اقدام مدافع خود انجام داده و به احتمال فراوان لایحه ای را در جلسه کمیته اخلاق ارائه خواهد کرد. جالب آن که این مدافع ملی پوش به تازگی مدعی شده است که ویدئوی منتشر شده، صداسازی بوده و واقعیت نداشته است زیرا به هواداران همه تیم‌ها احترام می‌گذارد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها