خبرفوری :

کد خبر : 64766

شهاب گردان دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در اوایل دیدار مقابل سایپا از زمین مسابقه اخراج شد و سپس به داور چهارم مسابقه حمله کرد.

به گزارش تسنیم، دیدار دو تیم ذوب‌آهن اصفهان و سایپا در چارچوب هفته بیست‌وششم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 19:40 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند که در شروع بازی به جنجال کشیده شد.

در صحنه‌ای از مسابقه حسین مالکی بازیکن تیم فوتبال سایپا در حال تک به تک شدن با شهاب گردان بود که دروازه‌بان باتجربه ذوب‌آهن از دروازه خارج شد و تکلی را برای گرفتن توپ روی پای مالکی رفت. داور پس از اعلام خطا بیرون محوطه جریمه ذوب‌آهن و مشورت با داور چهارم اقدام به اخراج مستقیم شهاب گردان در دقیقه 13 کرد که همین اقدام شروع جنجال در بازی بود.

شهاب گردان پس از اخراج از سوی داور مسابقه، به سمت داور چهارم حمله‌ور شد و با او درگیری فیزیکی پیدا کرد. این در حالی بود که گردان معتقد بود برخوردی با مالکی نداشته یا برخورد او طوری نبوده که مستحق دریافت کارت قرمز باشد.

پس از این اتفاق بازی حدود 5 دقیقه با جنجال دنبال شد و اعتراض نیمکت نشینان ذوب‌آهن و همچنین قاسم حدادی‌فر فایده‌ای نداشت و داور مسابقه تصمیم خود را تغییر نداد.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها