کد خبر : 64637

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اینکه مجیدی بابت یک اعتراض مودبانه با کارت زرد جریمه شود و گل‌محمدی هم بابت آن رفتار فقط یک کارت زرد بگیرد، نمونه رفتار دوگانه است

به گزارش فارس، احمد مددی با انتقاد از رفتارهای دوگانه داوران، اظهار داشت: با وجود اینکه بعد از اعلام اسامی داور بازی استقلال و آلومینیوم، به انتخاب این داور اعتراض کردیم، متاسفانه بازهم عملکرد ضعیفی را از تیم داوری شاهد بودیم. داور بازی گل سالم ما را نگرفت و وقتی آقای مجیدی به داور انتقاد کرد و حتی به او و دستیارانش خواست فیلم اشتباهشان را نشان دهد، با کارت زرد جریمه شد.

او افزود: اینکه آقای مجیدی بابت یک اعتراض مودبانه با کارت زرد جریمه شود و یحیی گل‌محمدی هم بابت آن رفتار فقط یک کارت زرد بگیرد، نمونه آن رفتار دوگانه است که به آن اشاره کردم. در آن بازی پنالتی واضح روی بازیکن گل‌گهر رخ داد و داور آن را بیرون از محوطه اعلام کرد. بر اساس تصاویر تلویزیونی معلوم بود که داور چهارم به داور بازی می‌گوید خطا در داخل محوطه بوده که آقای گل‌محمدی با فریادهایش بر سر داور مانع از تغییر نظر داور شد. فکر می‌کنم این رفتار اگر توسط آقای مجیدی انجام می‌شد، او نه تنها اخراج می‌شد، بلکه به احتمال زیاد بلافاصله به کمیته انضباطی دعوت و با حداقل ۲ جلسه محرومیت روبه‌رو می‌شد.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد: این رفتارهای دوگانه و متناقض صدای بسیاری از تیم‌ها را درآورده و باید واقعا فکری در این رابطه شود. بی تردید با تبعیض و رفتارهای دوگانه نه تنها تنور لیگ داغ نمی‌شود بلکه موجودیت لیگ برتر و رقابت واقعی در آن زیر سوال می‌رود. 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها