کد خبر : 64500

احتمال محکوم شدن استقلال در پرونده آندره‌آ استراماچونی زیاد است.

به گزارش خبرورزشی ، چند هفته قبل بود که فرهاد مجیدی در این رابطه هشدار داد و این روزها دوباره شنیده می‌شود در صورتی که استقلال در پرونده مربی ایتالیایی محکوم شود هم باید پول او و غرامت پول قرارداد را بدهد و هم خطر کسر ۶ امتیاز این تیم را تهدید می‌کند.

طبق برآوردها استقلالی‌ها باید حدود ۴۰ میلیارد تومان به این مربی ایتالیایی پول بدهد و تا به امروز هیچ تعاملی هم بین طرفین صورت نگرفته و به نظر می‌رسد استراماچونی نمی‌خواهد از مواضع خود عقب نشینی کند. از طرفی با توجه به تغییر دولت و وزیر ورزش در مرداد ماه، این خطر برای استقلال بیشتر هم می‌شود چرا که همه حواس‌ها به تغییر وزیر ورزش است و طبعاً خود باشگاه استقلال باید بتواند چنین مبلغی را جور کند.

مشکل اینجاست که اگر استقلالی‌ها بخواهند ۴۰ میلیارد تومان به استراماچونی بدهند، برای پرداخت بقیه پول بازیکنان به شدت دچار مشکل و بحران می‌شوند. تا همین جای کار هم بسیاری از بازیکنان استقلال شاکی هستند و مجیدی گفته بود پرداختی بازیکنان اصلاً همسان نیست .حالا اگر قرار باشد ۴۰ میلیارد تومان هم به حساب استراماچونی واریز شود مسلماً استقلال نمی‌تواند تا پایان فصل و حتی آغاز لیگ جدید با بازیکنانش تسویه کند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها