کد خبر : 64490

علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال تصمیم دارد با کسب مجوز از وزارت کشور تجمعی قانونی را برای استقلالی‌ها ترتیب دهد.

علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم، درباره حضورش در تمرین روز گذشته تیم فوتبال استقلال، اظهار داشت: استقلال کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد و در بازی‌های سختی پیروز شده است، اما متأسفانه حواشی باشگاه را آزار می‌دهد. احساس کردم بازیکنان و کادر فنی تنها هستند، به همین دلیل به‌عنوان یک استقلالی خواستم به محل تمرین بروم و از آنها تشکر کنم.

وی در ادامه افزود: به بازیکنان گفتم شما را به‌عنوان فوتبالیست‌های خوب قبول دارم. اگر این بازیکنان آرامش داشته باشند هر غیرممکنی را ممکن می‌کنند. به‌عنوان برادر کوچک‌تر خواستم از تلاش بازیکنان تشکر کنم. 

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا حضورش در تمرین به معنای کنایه به مدیران فعلی است، گفت: خودم را با کسی مقایسه نمی‌کنم و عادت ندارم کنایه بزنم. چند صباح دیگر از دنیا می‌رویم، چرا باید کنایه بزنیم؟! احساس کردم باید در این شرایط به دیدار کادر فنی و بازیکنان بروم. امیدوارم هر چه زودتر اختلاف بین مدیرعامل و سرمربی تیم حل شود. اگر استقلال جام بگیرد، به نام من نوشته نمی‌شود، بلکه در روزمه احمد مددی و فرهاد مجیدی می‌رود. ما باید از پیروزی‌های اخیر تیم لذت ببریم و پشت کادر فنی و بازیکنان باشیم. 

فتح‌الله‌زاده راجع به تجمع هواداران استقلال مقابل ساختمان قوه قضائیه به دلیل شرایط نامساعد تیم‌شان خاطر نشان کرد: قصد دارم نامه‌ای به وزیر کشور بدهم تا تجمع قانونی داشته باشیم. اینها هواداران خالص استقلال هستند که دغدغه تیم‌شان را دارند. آنها دوست ندارند در این گرما در چنین مکان‌هایی تجمع کنند. یک روز مقابل باشگاه یا وزارت ورزش و جوانان تجمع می‌کنند، یک روز هم مقابل مجلس شورای اسلامی. وقتی کسی توجهی به حرف‌شان نمی‌کند، هر جایی می‌روند. یک نفر باید بیاید و صحبت‌های‌شان را بشنود و بپرسد دردتان چیست.

وی خاطرنشان کرد: از وزیر کشور درخواست تجمع قانونی دارم. با تجمعات غیرقانونی هزار مسئله ایجاد می‌شود. وقتی مجوز تجمع قانونی داده شود، آن وقت می‌فهمند استقلالی‌ها چقدر هستند. دنبال گرفتن ورزشگاه شیرودی برای تجمع هواداران هستم تا نشان دهیم 100 یا 200 نفر نیستیم. این تیم برای ایران است و افتخاری کسب کند برای کشور خواهد بود، همانطوری که با صعود استقلال به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا افتخارش به نام ایران ثبت شد.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها