کد خبر : 64416

اخبار منتشره از باشگاه استقلال خبر از بروز اتفاقاتی می‌دهد که ناشی از ادامه رویارویی در دو بخش فنی و مدیریتی است.

به گزارش ورزش سه، درحالیکه بسیاری از هواداران استقلال امیدوار بودند که بعد از اعتراض‌های گسترده در هفته گذشته تغییرات مثبتی درباره تیم مورد علاقه‌شان رخ دهد، باشگاه استقلال رشید مظاهری و فرشید اسماعیلی را به کمیته انضباطی فراخوانده است!

این اقدام عجیب اولین واکنش باشگاه استقلال نسبت به بحران‌های مدیریتی محسوب می‌شود که با واکنش شدید فرهاد مجیدی همراه شده است.

سرمربی‌ آبی‌ها به باشگاه پیغام داده است که هر موقع به وظایف و تعهدات اولیه و پیش پا افتاده‌‌تان عمل کردید، آن وقت یاد نظم و انضباط بیفتید که البته خود باشگاه عامل اصلی بی‌انضباطی است.

فرهاد مجیدی به اعضای تیم تاکید کرده است که هیچ‌کس حق حضور در کمیته انضباطی باشگاه استقلال را نخواهد داشت.

به نظر می‌رسد اقدام باشگاه استقلال یک رفتار لجوجانه در مقابل اعتراض گسترده و کم‌سابقه هواداران این تیم است.

 از سوی دیگر بعد از استعفای دلفانی و آصفی، هیات مدیره استقلال فقط دو عضو دارد و به نوعی این اولین اقدام باشگاه استقلال در واکنش به اعتراض‌ها بوده است که جای تعجب فراوان دارد.

در شرایط کنونی فرهاد مجیدی که خودش را در استقلال تنها می بیندو حتی پاداش بردهای تیم را نیز از هزینه شخصی پرداخت می کند، مشخص است که بازی به سمتی رفته که سرمربی استقلال راهی جز مبارزه با مدیرعامل باشگاه ندارد .

او که در گذشته دوبار به خاطر همین مشکلات از سرمربیگری استقلال استعفا کرده بود، اینبار دیگر نمی خواهد پاپس بکشد و در روزهای منتهی به پایان دولت کنونی امیدوار است تیمش با موفقیت فصل را تمام کند تا برای فصل آینده با حضور دولت جدید و مسئولان تازه ای که احتمالا در باشگاه مشغول به کار می شوند،  بتواند خواسته هایش را محقق کند.

نکته اینجاست که همه بازیها و مشکلات هم باعث متحدتر شدن تیم و نتیجه گیری آبی‌ها شده و آنها در آستانه قطعی کردن سهمیه باشگاه برای آسیا هستند و بعد وقت تمرکز روی دربی خواهد بود.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها