کد خبر : 64223

ظاهرا کارگزار باشگاه استقلال تلاش‌های خود را برای تغییر سرمربی استقلال آغاز کرده است.

زاوش محمدی در خبرآنلاین نوشت: این روزها درگیری فرهاد مجیدی و مدیریت باشگاه استقلال بالاگرفته و هرکدام در مصاحبه‌هایی مختلف از خجالت یکدیگر در آمدند. این درگیری ها به جایی رسید که پای مهدی علینژاد معاون وزیر ورزش هم به این اختلافات باز شد و او هم از گزند نیش و کنایه های مجیدی در امان نماند.

اما حالا  خبرگزاری میزان خبر از برکناری فرهاد مجیدی داده و مدعی شده کارگزار باشگاه استقلال خود را برای جابجایی سرمربی آبی پوشان آماده کرده است! نکته قابل توجه این است که در یکی دو سال اخیر این کارگزارها و اسپانسرها بوده اند که برای دو تیم پرسپولیس و استقلال تصمیم گیری کرده اند.مثل ماجرای پست اینستاگرامی باشگاه پرسپولیس در بدو ورود به هند در لیگ قهرمانان گرفته که دردسر بزرگی برای سرخپوشان ایجاد کرد. این پست اینستاگرامی توسط ادمین کارگزار باشگاه نوشته شد و کنفدراسیون فوتبال آسیا سرخپوشان را از یک بازی خانگی محروم و جریمه دلاری کرد.

حالا کارگزارها پای خود را فراتر از مسئولیت های خود گذاشته اند و برای سرمربی تیم هم تعیین و تکلیف می کنند. در روزهایی که بحث خصوصی سازی باشگاه ها مطرح است و تیم ها به دنبال حرفه ای شدن هستند، چنین انتخابهایی بیشتر از قبل هواداران را نگران می کند که واقعا چه بلایی قرار است سر تیم های مورد علاقه شان بیاید؟

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها