کد خبر : 64156

حالا دیگر برگزاری جشن‌های قهرمانی در ورزشگاه خالی دارد به یک عادت در فوتبال ایران تبدیل می‌شود. یکشنبه‌شب هم یکی دیگر از این جشن‌ها در پایان مسابقه سوپرجام برگزار شد و کاپ را به پرسپولیس دادند.

به گزارش دنیای اقتصاد، در شبی که مهدی شیری باز هم با حرکات موزون خود همه را به وجد آورد و نشان داد بیرون از زمین دستش پرتر از داخل میدان است (!) اتفاقی حاشیه‌ای رخ داد که ویدئوی آن به‌سرعت پربازدید شد.

موضوع مربوط به توجه کریم باقری به سیامک نعمتی بود. نعمتی بازی با تراکتور را از روی نیمکت ذخیره‌ها شروع کرد و تنها اواخر مسابقه فرصت کوتاهی برای حضور در میدان پیدا کرد. با این حال او بلافاصله بعد از رفتن به بازی مصدوم شد و بار دیگر بیرون رفت.

آسیب‌دیدگی با این وضعیت و در هفته‌های پایانی لیگ برتر بسیار برای نعمتی ناگوار بود؛ تا حدی که او در مراسم جشن هم از بقیه بازیکنان فاصله گرفته بود و در جشن و پایکوبی آنها شرکت نمی‌کرد. در این لحظات کریم باقری جام را از دست بقیه گرفت، به سمت نعمتی رفت و او را در مراسم شریک کرد. به این ترتیب لبخند به صورت بازیکن مصدوم پرسپولیس برگشت.

سیامک هم دیروز با انتشار عکس دونفره با باقری، از مربی پرسپولیس تمجید کرد و خیلی کوتاه برای او نوشت: «مرسی که هستید.» این رفتار باقری و توجه او به تمامی جزئیات، بار دیگر مورد ستایش کاربران فضای مجازی قرار گرفت و آنها به‌درستی از کریم به‌عنوان برگ برنده سرخ‌ها یاد می‌کنند. باقری با همین روحیه و شرح وظایف در اردوی اخیر تیم‌ملی حاضر بود و بسیاری از ناظران روی تاثیر مثبت او بر صعود تیم کشورمان صحه می‌گذارند. آقا کریم در جایگاه فعلی‌اش برای فوتبال ایران نعمت است؛ کسی که جاه‌طلبی‌های مرسوم دستیاران را ندارد، به سمتش قانع است و سعی می‌کند به نحو احسن حواشی تیم را جمع کند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها