کد خبر : 64138

سرمربی استقلال بعد از بازی امشب مقابل مقابل شهرخودرو با سرمربیگری مهدی رحمتی، چهار چالش جدی دیگر مقابل چهار استقلالی سابق در پیش دارد.

به گزارش مهر، تیم فوتبال استقلال در دیداری معوقه مربوط به هفته بیست و یکم، امشب و از ساعت ۱۹:۱۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم شهرخودرو مشهد می‌رود و این اتفاق در حالی روی می‌دهد که هدایت تیم مشهدی بر عهده سید مهدی رحمتی، کاپیتان سابق آبی پوشان است.

این نخستین تقابل مجیدی و رحمتی در قامت سرمربی دو تیم است و شاید نتیجه این بازی جدا از جایگاه جدولی دو تیم، برای این دو از نظر شخصی هم اهمیت داشته باشد.

اما این تازه شروع یک پنجگانه برای فرهاد مجیدی در تقابل با استقلالی‌ها و همبازیان و همکاران سابقش در قامت سرمربی است. آبی پوشان بعد از عبور از شهرخودرو، به ترتیب دیدارهایی برابر گل گهر با هدایت امیر قلعه نویی، آلومینیوم با هدایت علیرضا منصوریان، تراکتور با هدایت رسول خطیبی و سرانجام سایپا با هدایت فراز کمالوند در پیش دارد؛ که هر ۵ بازی به دلیل سوابق سرمربیان آن در استقلال می‌تواند بسیار حساس باشد. البته اینها به شرطی است که روی نیمکت این تیم‌ها تغییراتی ایجاد نشود و همین نفرات عهده دار هدایت تیم‌ها باشند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها