کد خبر : 64083

رئیس فدراسیون فوتبال به همراه مشاورانش و بدون اطلاع اعضای هیئت رئیسه در حال مذاکره با گزینه‌های موردنظر خود برای هدایت تیم ملی است.

به گزارش خبرورزشی - مصاحبه‌های اخیر میرشاد ماجدی و احسان اصولی دو عضو هیات رئیسه فدراسیون و بی خبری مطلق آنها از تحولات رخ داده پیرامون سرمربی تیم ملی نشان داد که شهاب عزیزی برخلاف آنچه وعده داده بود تک محورترین رئیس فدراسیون فوتبال است و به هیات رئیسه در نقش ویترین می‌نگرد که این موضوع باعث ناراحتی شدید برخی از اعضا شده است که در آینده به تشریحش خواهیم پرداخت.

در تازه ترین تحولات و به موازات طرح نام یحیی گل محمدی برای هدایت تیم ملی، یکی از مدیران ارشد پرسپولیس در هیات مدیره این فدراسیون که از قصد فدراسیون برای قرار دادن نام گل محمدی در فهرست نامزدها مطلع شد به خادم و مشاورانش می‌گوید که مقطع فعلی زمان مناسبی برای طرح این مساله نیست چراکه ممکن است واکنش‌های بسیار شدیدی از سوی هواداران پرسپولیس به همراه داشته باشد. کما اینکه در ۲۴ ساعت گذشته هم گمانه زنی‌های اولیه در این خصوص با برخوردهای تندی از سوی هواداران پرسپولیس در فضای مجازی همراه شده است.

این مقام مسول همچنین به خادم گفته که مرحله بعدی بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا همزمان با برنامه‌های تیم ملی در مرحله بعدی است و به همین دلیل قرار گرفتن گل محمدی در یک دوراهی تبعات فراوانی را می‌تواند برای پرسپولیس به همراه داشته باشد.

فدراسیون فوتبال که در یک اعلام غلط تصریح کرده تا زمان قرعه کشی مقدماتی جام جهانی صبر می‌کند و بعد سرمربی را بر اساس حریفان تیم ملی انتخاب می‌کند!حالا با گذشت سریع زمان و نزدیک شدن به این مسابقات عملا در یک باتلاق خودساخته اسیر شده است و همه در ساختمان سئول می‌دانند مسبب وقوع چنین وضعیتی چه کسی است!

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها