کد خبر : 64044

در حالی که روزهای زیادی از معرفی گابریله پین به عنوان دستیار و مشاور فرهاد مجیدی گذشته ، خبری از اضافه شدن این مربی دارای کلاس اروپایی به تمرنی استقلال نیست.

در طول یک هفته گذشته چند بار از حل شدن مشکل های پیش آمده از جمله ویزا و پرداخت دستمزد صحبت به میان آمده اما هنوز خبری از گابریله پین نیست. حال آنکه به نظر می رسد او و فرهاد مجیدی به توافق کاری کامل رسیده بودند.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال، دیروز صحبت های صریحی در خصوص مشکلات کنونی استقلال داشت و به ماجرای گابریله پین نیست اشاره کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص گابریل پین گفت: برای قرارداد دستیار ایتالیایی به من می‌گویند باید بندی در قراردادش باشد که حق شکایت به دادگاه CAS را نداشته باشد! یعنی از همین روز اول به طرف مقابل پالس می‌دهند که پولت را نمی‌دهیم و حق شکایتم نداری! خب چرا خیالشان را راحت نمی‌کنند و یک کلام نمی‌گویند که نمی‌خواهیم این کار را انجام بدهیم؟  این همه مصیبت در باشگاه وجود دارد و آقای مددی عین خیالش نیست و فقط منتظر دستور بالادستی‌هاست! آقای علی‌نژاد، چرا دست از سر استقلال برنمیداری؟ قبلا هم گفته‌ام آقایان ماموریت داشته‌اند که استقلال را به یک تیم معمولی تبدیل کنند. بی‌تعارف باید بگویم که پشت این مشکلات توطئه‌هایی وجود دارد و عمدا می‌خواهند شرایط روز به روز بدتر شود. 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها