کد خبر : 64037

دروازه‌بان کروات تیم پرسپولیس با وجود برخی توافقات همچنان وضعیت نامشخصی برای بازگشت به کشورمان دارد.

به گزارش فارس، بوژیدار رادوشوویچ که پس از بازی پرسپولیس با ذوب آهن در تاریخ چهار خرداد برای دیدار با خانواده‌اش از کشورمان خارج شده بود، در این هفته‌ها با تهدید به فسخ قراردادش، برای سرخ‌پوشان دردسرساز شده است. 

این دروازه‌بان کروات برای سومین بار در طول فصل جاری دست به چنین اقدامی زده و البته مدیران باشگاه پرسپولیس هم در مذاکراتی که این اواخر با وی و مدیربرنامه‌هایش انجام داده اند، برای پرداخت بخشی از مطالبات سال‌های گذشته‌اش به همراه 10 درصد از قرارداد این فصل وی به توافق رسیده اند. حتی برهمین اساس قرار بود در صورت رقم نخوردن اتفاقی جدید رادو این هفته به کشورمان بیاید اما ظاهرا همچنان تکلیف بازگشتش به تهران نامشخص است.

مدیران باشگاه پرسپولیس در این فصل چندین بار از رادوشوویچ خواسته اند به برخی مسائل احترام گذاشته و قوانین را رعایت کند اما وی در اقدامی عجیب و غیراخلاقی با دلخوری از رفتار و تذکر مدیران باشگاه، این موضوع را به چشم تهدید می بیند و شاید یکی از عواملی که تاکنون تصمیم نهایی اش را برای بازگشت به ایران اتخاذ نکرده همین موضوع باشد.

به هر حال طبق ادعای خود رادو تکلیف وی با پرسپولیس در روزهای آتی مشخص خواهد شد و باید دید آیا طبق مذاکراتی که مسئولان باشگاه با وی داشته و قول هایی که به این دروازه‌بان داده‌اند، آیا این کروات حاضر است تردیدهایش را کنار گذاشته و با بازگشت به تهران در ادامه فصل پرسپولیس را همراهی کند؟

رادو اکنون نامه تهدید به فسخ قراردادش را به پرسپولیس ارسال کرده و اگر تصمیم بگیرد این موضوع را به اطلاع فیفا برساند، این باشگاه با چالش شکایتی از طرف وی برای دریافت مطالبات 800 هزار یورویی‌اش بابت قرارداد سه فصل آینده مواجه خواهد شد. 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها