کد خبر : 64025

بازیکنان تیم فوتبال استقلال این روزها به دلیل مشکلات مالی و عدم پرداخت مطالبات‌شان ناراحت هستند و در آستانه بازی با پدیده مشهد تمرکز کافی ندارند.

به گزارش تسنیم ، تیم فوتبال استقلال روز دوشنبه در حالی به مصاف پدیده مشهد خواهد رفت که بازیکنان این تیم از وضعیت تیم‌شان از جمله عدم پرداخت مطالبات خود ناراحت هستند.

چند روز پیش بازیکنان در پیامی مشترک در یکی از شبکه‌های اجتماعی به انتقاد از جنگ مدیریتی در استقلال پرداختند تا هواداران تیم‌شان را از مشکلات باخبر کنند. از جمع آبی‌پوشان خبر می‌رسد که رشید مظاهری دروازه‌بان این تیم برای عدم پرداخت پول خود اخطار فسخ یکطرفه قراردادش را داده است.

محمدحسین مرادمند مدافع استقلال نیز به دلیل گرفتن حکم جلبش، شرایط روحی مساعدی ندارد و گفته می‌شود با حضور در اردوی قبل از بازی با پدیده بازداشت خواهد شد! به این مشکلات، باید به عدم حضور شیخ دیاباته در ایران اشاره کرد که هنوز مشخص نیست که به چه دلیل تاکنون به ایران بازنگشته است.

بازیکنانی چون فرشید اسماعیلی، هروویه میلیچ و داریوش شجاعیان با مصدومیت روبه‌رو هستند و در دیدار با پدیده حضور ندارند. مهدی قایدی مهاجم استقلال نیز قرار است از امروز (شنبه) در تمرینات شرکت کند.

عدم پرداخت مطالبات، نبود امکانات اولیه مثل داشتن سالن بدنسازی، تغذیه، لباس و ... به شدت بازیکنان را ناراحت کرده است و شنیده می‌شود آنها پس از دیدار با پدیده مانند انبار باروت منفجر خواهند شد و دست به انتقاد از وضعیت مدیریت باشگاه خواهند زد. همچنین قرار بود استقلال علاوه بر دیدار با پیکان بازی تدارکاتی دیگری داشته باشد که به دلیل نبود لباس و رختکن در محل تمرین این اتفاق نیفتاد.

بازیکنان اعتقاد دارند اختلافات داخلی بین مدیران و سوءمدیریت باعث به هم خوردن تمرکز آنها شده است و کسی هم نیست پاسخگوی آنها باشد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها