کد خبر : 64000

آرمان رمضانی به احتمال فراوان به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب استقلال مقابل پدیده به میدان می رود.

به گزارش خبرآنلاین، تیم استقلال در شرایطی روز دوشنبه در چارچوب یک بازی معوقه لیگ برتر به مصاف پدیده مشهد می رود که تعداد زیادی از نفراتش را در اختیار ندارد.

این کمبود بازیکن در خط حمله هم به چشم خواهد آمد و احتمالا شاهد تغییراتی در پست هجومی آبی ها خواهیم بود.

از جمع مهاجمان استقلال شیخ دیاباته مهاجم مالیایی به خاطر مشکلات و قوانین مربوط به کرونا هنوز نتوانسته به ایران سفر کند و بعید است فعلا چنین اتفاقی رخ بدهد.

از سوی دیگر مهدی قایدی دیگر مهاجم آبی پوشان بعد از حضور در اردوی تیم ملی فوتبال در بحرین، به امارات سفر کرده و هنوز به ایران برنگشته است. با توجه به دوری طولانی قایدی از تمرینات استقلال حتی اگر تا قبل از دوشنبه به تهران برگردد هم بعید است مجیدی او را در ترکیب ثابت تیمش قرار بدهد.

در چنین شرایطی استقلالی ها به عنوان مهاجم برای بازی با پدیده مشهدفقط ارسلان مطهری و آرمان رمضانی را در اختیار دارند.

از آنجایی که مجیدی معمولا تیمش را با دو مهاجم به زمین می فرستد،احتمالا در بازی با پدیده شاهد شکل گرفتن زوج رمضانی و مطهری در خط حمله خواهیم بود. اتفاقی که باعث می شود آرمان رمضانی برای اولین بار در یک بازی رسمی به عنوان یار فیکس برای استقلال به میدان برود.

گفتنی است؛ رمضانی در آخرین بازی رسمی استقلال مقابل نفت آبادان گل برتری تیمش را زد و در مسابقه دوستانه مقابل پیکان هم برای استقلال گلزنی کرد.او انگیزه زیادی برای ادامه روند خوبش در ترکیب استقلال دارد.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها