کد خبر : 63919

یک سایت کُروات از احتمال انتقال «بوژیدار رادوشویچ» دروازه‌بان پرسپولیس به تیم هایدوک خبر داد.

به گزارش مهر ، بوژیدار رادوشویچ به دلیل عدم دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس، این تیم را ترک کرد و به کرواسی بازگشت. رادو تهدید کرده بود که در صورت عدم دریافت مبالغ مدنظرش از پرسپولیس، از این تیم ایرانی به فیفا شکایت می‌کند.

مدیران پرسپولیس اعلام کرده‌اند در صدد حل مشکل رادوشویچ و بازگرداندن وی به ایران هستند. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس هم بر بازگشت این دروازه‌بان و نیازش به او تاکید کرده بود.

این در حالی است که وب سایت slobodnadalmacija کرواسی اعلام کرد رادوشویچ یکی از گزینه‌های احتمالی انتقال به تیم هایدوک است. به نوشته این سایت، «لوور کالینیچ» دروازه‌بان هایدوک که به صورت قرضی از استون ویلا به این تیم منتقل شده، وضعیت مشخصی برای فصل بعد ندارد. به همین دلیل مدیران باشگاه هایدوک به دنبال یافتن دروازه‌بان جدید هستند. اگر کالینیچ در هایدوک بماند، این تیم یک دروازه بان جدید می‌گیرد و اگر او جدا شود، هایدوک سراغ دو دروازه بان خواهد رفت.

این سایت در ادامه از «گربیچ» دروازه‌بان اتلتیکومادرید، «کارلو لتیکا» دروازه‌بان سمپدوریا ایتالیا، «کریستین کالینا» دروازه‌بان لودوگرتس بلژیک، بوژیدار رادوشویچ و نفراتی چون «ایوان فیلیپوویچ» و «جوزپ کوندریچ» به عنوان گزینه‌های مدنظر هایدوک برای پست دروازه یاد کرده است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها