کد خبر : 63504

سرمربی تیم استقلال تهران به مخالفت مدیرعامل باشگاه برای حضور دستیار خارجی واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، فرهاد مجیدی، سرمربی تیم استقلال تهران در اظهارات جدیدش علیه مدیریت باشگاه و وزارت ورزش و جوانان و همچنین حامی مالی این تیم موضع گرفت.

فرهاد مجیدی که در هفته اخیر اعلام کرده بود مشکلات مالی تیمش فراوان است و مدیریت باشگاه تلاشی برای برطرف کردن آن نداشته این بار درخصوص دستیار خارجی اش صحبت کرد.

مجیدی در پست جدیدش اعلام کرد احمد مددی به عنوان مدیرعامل باشگاه با حضور گابریل پین، مشاور ایتالیایی مخالفت کرده است و این موضوع را با هیات مدیره هم در میان گذاشته اما جواب مشخصی نگرفته است.

سرمربی استقلال که از وضعیت موجود عصبانی است خطاب به هواداران اعلام کرد از این پس تمامی اتفاقات را با آنها در میان خواهد گذاشت. او همینطور تایید کرد که به رغم چنین مشکلاتی همچنان در سمتش فعالیت می‌کند و قصد کناره‌گیری از هدایت استقلال را ندارد.

مجیدی در صفحه رسمی اینستاگرام خود نوشت:

«هواداران عزیز احتمالا اعتراض من نسبت به استوری وزیر ارتباطات و انتقادم از دخالت بعضی از مسؤولان وزارت ورزش در امور باشگاه استقلال باعث شده است که اسپانسر کم کار شود و مسؤولان مورد حمایت معاون و مشاور وزارت ورزش در باشگاه استقلال چوب لای چرخ مسائل تیم بگذارند.

خیلی تلاش کردم تا یک مشاور خوب خارجی را با کمک آقای علی نامداری به تهران بیاورم (بدون اینکه هزینه ای برای باشگاه داشته باشد اما به اطلاع می رسانم باوجود اعلام رسمی فدراسیون برای بلامانع بودن حضور خارجی ها در فصل بعد، آقای مدیرعامل می گوید که پولی برای خرید مربی و بازیکن ندارد و نمی تواند تعهد بدهد! با هیات مدیره هم صحبت کردم و آنها می گویند که مشکلات را به وزارت ورزش انتقال دادند اما پاسخی دریافت نکرده اند.

از این به بعد مشکلات را با شما هواداران درمیان خواهم گذاشت، چون به اندازه کافی به مدیر و مسؤول گفته ام اما حل نشده، ناراحت شده اند و طور دیگری موضع گرفته اند!

خطاب به آنهایی که خیال می کنند با این کارشکنی‌ها من کنار خواهم رفت، صریح و بدون تعارف بگویم که این بار کسانی باید بروند که چنین شرایط اسفناکی را رقم زده اند.»

ارسال نظر

دیگر رسانه ها