کد خبر : 63439

یک خبر خوب برای طرفداران تیم پرسپولیس؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه پرسپولیس در خصوص پست توهین آمیزی که برای هندی های منتشر کرده فرصت دفاع داده است.

به گزارش مشرق، این احتمال وجود دارد محرومیت یک جلسه ای طرفداران تیم پرسپولیس نقض شود اما جریمه ی مالی به قوت خود باقی بماند. 

رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس در این باره می نویسد: درخواست این باشگاه برای دریافت شرح تفصیلی رأی صادره از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در رابطه با محتوای انتشار یافته در صفحه اختصاصی باشگاه، برای این کنفدراسیون ارسال شد. کنفدراسیون فوتبال آسیا بر اساس مواد قانونی، مهلت 10 روزه‌ای را برای اعتراض به آرای صادره در نظر می‌گیرد و باشگاه پرسپولیس در مهلت قانونی با اعلام اعتراض، برای تنظیم و ارسال لایحه خود، خواهان دریافت شرح تفصیلی رأی شده است.

 AFC هفته گذشته پرسپولیس را به دلیل پست اهانت آمیزی که پیش از آغاز رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا توسط عوامل کارگزار در صفحه اینستاگرام این باشگاه منتشر شده بود، به پرداخت 17500 دلار جریمه نقدی و محرومیت از حضور تماشاگران در یک بازی خانگی پس از پاندمی کرونا محکوم کرد.

با توجه به فرصت دفاعی که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای باشگاه پرسپولیس در نظر گرفته شاید دفاعیات باشگاه پرسپولیس موثر واقع شود و در نهایت afc محرومیت یک جلسه ای تماشاگران تیم پرسپولیس را لغو کند. 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها