کد خبر : 63434

فرهاد مجیدی در مصاحبه خود با کنایه به پرسپولیسی‌ها گفته بود آن‌ها از لیگ قطر و پرتغال بازیکن خریدند ولی ما از مشهد هم نتوانستیم بازیکن بگیریم.

به گزارش خبرورزشی - در این مورد یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس که نمی‌خواست نامش فاش شود به خبرورزشی گفت: استقلال بازیکنان گرانتری ‌دارد و همه این قضیه را می‌دانند. ما مغانلو و ترابی را با قیمتی معقول جذب کردیم در حالی که خریدهای ابتدای فصل استقلال گرانتر از آنها هستند.

حالا اینکه استقلال نتوانست بازیکن بخرد به ما مربوط نمی‌شود اما به هر حال هر کس باید در حیطه اختیارات خودش صحبت کند و بر زبان آوردن اسم بازیکنان تیم‌های دیگر کار صحیحی نیست. در همین استقلال یک مدافع قرارداد ۸ میلیاردی دارد ولی قرارداد سیدجلال حسینی با کوله‌باری از جام و افتخار حدود ۲ میلیارد تومان است.

البته مجیدی در مصاحبه خود نامی از ترابی و مغانلو نیاورده بود اما با آدرس‌هایی که داد کاملا مشخص بود که منظورش خرید این دو بازیکن توسط پرسپولیس است که در نیمه‌های راه به لیست این تیم اضافه شدند. او امین قاسمی‌نژاد را می‌خواست که باشگاه استقلال نتوانست این بازیکن را از پدیده مشهد جذب کند. جالب اینکه فرهاد گفته بود وقتی دیدم باشگاه نمی‌تواند قاسمی‌نژاد را جذب کند، به آنها گفتم پولش را به بقیه بازیکنان بدهید که این اتفاق هم رخ نداد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها