کد خبر : 63417

مهاجم تیم استقلال تهران در بازی مقابل هنگ کنگ فرصت بازی کردن نیافت و در انتظار فرصت سرمربی تیم ملی است.

به گزارش ایلنا، در دومین بازی از رقابت‌های تیم ملی فوتبال ایران در مسیر صعود از دور مقدماتی جام جهانی قطر در بحرین، شاگردان دراگان اسکوچیچ از ساعت 21 امشب به وقت ایران مقابل میزبان قرار خواهند گرفت.

تیم ملی در مسابقه قبلی برابر هنگ کنگ مصاف داد و در این رقابت وحید امیری، علی قلی زاده و کریم انصاری فرد گلزنی کردند. اسکوچیچ در ترکیب اصلی این بازی مهدی طارمی و سردار آزمون را به عنوان مهاجم در ترکیب اصلی روانه میدان کرد و سامان قدوس، کاوه رضایی و کریم انصاری فرد به عنوان بازیکنان تعویضی وارد ترکیب شدند.

حضور مهره‌های سرشناس و اغلب لژیونر در فاز هجومی تیم ملی موجب شد تا مهدی قایدی به عنوان یکی از بازیکنان دعوت شده از لیگ ایران در این مسابقات، فرصت به میدان رفتن را نداشته باشد و از روی نیمکت این مسابقه را تماشا کند.

دیدار امشب مقابل بحرین شاید فرصت مناسبی برای قایدی باشد تا با نظر اسکوچیچ در ترکیب اصلی قرار بگیرد یا به احتمال زیاد به عنوان بازیکن تعویضی در نیمه دوم راهی میدان شود. قایدی تنها طی دو بازی برای تیم ملی بزرگسالان به میدان رفته و تنها یک گل به ثمر رسانده است که با چراغ سبز اسکوچیچ در این بازی‌ها می‌تواند به آمار فردی‌اش بیفزاید.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها