کد خبر : 63406

سرمربی استقلال می‌گوید به دو بازیکن گفتم برای فصل آینده تمدید کنید که آنها گفتند ما پولمان را نگرفته‌ایم و تا امروز هم به خاطر شما مانده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، پیگیری‌ها نشان می‌دهد که یکی از این دو بازیکن هافبک است و دیگری یکی از اعضای ساختار دفاعی استقلال را تشکیل می دهد. آنها درست یا غلط به مجیدی گفته‌اند که فقط به خاطر شما در استقلال مانده‌ایم و با این وضعیت فصل آینده نمی‌مانیم. در واقع باید گفت این دو نفر جزو کسانی هستند که قراردادشان در پایان فصل تمام می شود.

نکته دیگر اینکه مجیدی گفته بعضی از بازیکنان فقط ۲۰ درصد دریافتی داشته اند و بعضی دیگر ۵۵ درصد! این در حالی است که ما باید تا پایان فصل ۶۰ میلیارد تومان دیگر به بازیکنان پول پرداخت کنیم و طلب ۳۵ میلیاردی استراماچونی هم باقی مانده است.

مشکلات عدیده مالی باشگاه استقلال همچنان این تیم را آزار می‌دهد و باید دید احمد مددی چطور می‌خواهد پول بازیکنان و همچنین استراماچونی را پرداخت کند؟

جالب اینکه مجیدی گفته تا بازیکنان فعلی تیم تسویه نکنند لیست جدیدی به باشگاه نخواهند داد.

او همچنین تاکید کرده که هواداران استقلال انتظارات ۸ ساله خود را به دوش او انداخته و می خواهند در سه ماه همه آنچه در آن هشت سال اتفاق نیفتاده است، در استقلال رخ دهد.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها