کد خبر : 63308

بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس از مسئولان این باشگاه خواسته علاوه بر پرداخت مطالباتش از او عذرخواهی کنند.

به گزارش ایسنا ، در ماه‌های اخیر که باشگاه پرسپولیس درگیر مشکلات مالی فراوانی بود، بوژیدار رادوشویچ نامه‌های را به این باشگاه ارسال کرد و خواستار دریافت مطالباتش شد اما با این حال مدیران پرسپولیس اهمیت چندانی به این موضوع ندارند و در نهایت هم رادوشوچ پس از سفر به کشورش نامه‌ای تهدید آمیز برای فسخ قرارداش را به پرسپولیس داد، اما حالا این موضوع چه تبعاتی را برای سرخ‌ها به همراه دارد؟

در زمان مدیریت محمد حسن انصاری‌فرد، در شرایطی که رادوشویچ یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد داشت، قرارداد این بازیکن سه فصل دیگر تمدید شد که این موضوع حالا دردسرهای زیادی را برای پرسپولیس ایجاد کرده است. نکته مهم ماجرا  اینجاست که دقیقا در روزهایی که پرسپولیس در پرداخت مطالبات مربیان خارجی خود مشکل تامین منابع مالی داشت، انصاری‌فرد قرارداد دروازه‌بان خارجی خود را سه فصل دیگر تمدید کرد که این موضوع حالا گریبان پرسپولیس را گرفته است.

بر اساس اطلاعت یک منبع مطلع در باشگاه پرسپولیس، رادوشویچ هنوز رسما قراردادش را با پرسپولیس به صورت یک طرفه فسخ نکرده اما در آخرین نامه خود صراحتا به باشگاه فرصت نهایی را داده تا طلب او را که حدودا ۵۰ هزار یورو است را پرداخت کنند.

ظاهرا ناراحتی رادوشویچ صرفا به مسائل مالی برنمی‌گردد چون او در سال‌های اخیر همیشه مطالباتش را با تاخیر دریافت کرده بود. او در آخرین نامه خود به باشگاه از رفتار ابراهیم شکوری و جعفر سمیعی به عنوان مدیران باشگاه هم گله کرده و گفته‌ است که با توجه به سابقه حضورش در پرسپولیس، عملا یکی از کاپیتان‌های تیم محسوب می‌شود اما به اندازه همین جایگاه با او رفتار نشده و به نوعی مورد بی احترامی قرار گرفته است.

بوژیدار رادوشویچ؛ تمرین پرسپولیس در هند (24 فروردین 1400)

حالا رادوشویچ به باشگاه گفته برای بازگشت و فسخ نکردن قراردادش، ابتدا باید مطالباتش پرداخت شود و از طرف دیگر باشگاه رسما از او عذرخواهی کند.

اگر رادوشویچ رسما با پرسپولیس فسخ کند، فراتر از تبعات مالی که احتمالا باید تمام مبالغ قراردادش در سه فصل آینده هم پرداخت شود، می‌تواند در نتایج تیم در بازی‌های پایانی فصل تاثیرگذار باشد. یحیی ‌گل‌محمدی هم که نسبت به این موضوع آگاه است، نگرانی و ناراحتی خود را به باشگاه اعلام کرده چراکه اگر فقط در یک بازی تا پایان فصل، حامد لک به هر دلیلی نتواند تیم را همراهی کند، پرسپولیسی که شانه به شانه سپاهان در کورس قهرمانی قرار دارد، برای انتخاب دروازه‌بان مطمئن دچار مشکل خواهد شد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها