کد خبر : 63301

باشگاه پرسپولیس در صورت فسخ رسمی قرارداد رادوشویچ خطری جدی را بابت قرارداد سه ساله این بازیکن تجربه خواهد کرد.

به گزارش تسنیم، بوژیدار رادوشویچ دوازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس پس از تعطیلی لیگ و سفر به کشورش دیگر حاضر به بازگشت به ایران نشد و در گفت‌وگویی با رسانه‌های کرواسی نیز از تصمیم خود برای جدایی از جمع سرخپوشان خبر داد.

رادو که دلیل تصمیمش برای جدایی از پرسپولیس را بی‌احترامی و عدم پرداخت دستمزدش اعلام کرده، چهارشنبه شب در نامه‌ای باشگاه پرسپولیس را از تصمیم خود برای فسخ قرارداد با خبر کرده و حالا شنیده می‌شود به زودی نامه فسخ قرارداد رسمی خود را نیز به فیفا و باشگاه پرسپولیس ارسال خواهد کرد.

رادوشویچ که قرارداد خود را در زمان مدیریت انصاری‌فرد به مدت سه فصل تمدید کرد، حدود ۱۰۰ هزار دلار از فصل گذشته طلبکار بوده و در این فصل نیز حدود ۴۷ درصد از قرارداد خود را دریافت کرده است. باشگاه پرسپولیس که پیش از بازی با ذوب‌آهن بخشی از قرارداد بازیکنان خود را پرداخت کرد، به دروازه‌بان کروات خود نیز اعلام کرده است به محض بازگشت به ایران ۲۰ هزار دلار (حدود ۱۰ درصد) از قراردادش را دریافت خواهد کرد اما ظاهراً رادو بابت عدم پرداخت مطالبات فصل گذشته خود به شدت ناراحت بوده و تصمیمش برای جدایی از جمع سرخپوشان را گرفته است.

قرارداد رادوشویچ برای فصل جاری ۲۱۰ هزار دلار، فصل بعد ۲۷۰ هزار دلار و برای فصل سوم ۳۲۰ هزار دلار است که با احتساب مطالبات ۱۰۰ هزار دلاری این بازیکن از فصل گذشته، باشگاه پرسپولیس در صورت شکایت رادوشویچ به فیفا، خطر پرونده ۹۰۰ هزار دلاری را بیخ گوش خود حس خواهد کرد که پرونده جدید و بسیار سنگینی برای سرخپوشان خواهد بود.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها