کد خبر : 63256

پس از جلسه شب گذشته وزیر ورزش با مدیران باشگاه استقلال، ساعتی پیش مدیر آکادمی باشگاه استقلال از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به گزارش ورزش سه، اختلاف اصلی میان هیات مدیره و مدیرعامل استقلال زمانی شکل گرفت که مددی روی ادامه همکاری با ناصر فریادشیران در کسوت مدیر آکادمی باشگاه استقلال اصرار داشت و از سوی دیگر، هیات مدیره باشگاه مصوبه‌ای را درباره برکناری فریادشیران به تصویب رسانده بود و اجرایی نشدن این مصوبه، آتش اختلاف میان هیات مدیره و مدیرعامل استقلال را شعله‌ور کرد.

این مسئله باعث شد تا حتی هیات مدیره استقلال استعفای دسته‌جمعی دهند؛ پس از این استعفا، وزیر ورزش بلافاصله مخالفت کرد و شب گذشته جلسه‌ای با حضور سطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، مددی مدیرعامل استقلال و اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال نیز برگزار شد و در این جلسه وزیر ورزش به مدیرعامل استقلال دستور داد تا مصوبات هیات مدیره را اجرایی کند.

با این دستور، صبح امروز ناصر فریاد شیران استعفای خود را از سمت مدیریت آکادمی باشگاه استقلال به احمد مددی مدیرعامل استقلال ارائه کرد و این استعفا از سوی مددی پذیرفته شد؛ احمد مددی همچنین از زحمات ناصر فریادشیران در آکادمی باشگاه استقلال تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است آکادمی باشگاه استقلال فصل گذشته، در رده امید و نوجوانان به عنوان قهرمانی، رده جوانان نایب قهرمانی و نونهالان به جایگاه سومی دست یافت.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها