کد خبر : 63239

با اعلام سازمان لیگ، روز یکشنبه 30 خردادماه، بازی سوپرجام فوتبال ایران برگزار خواهد شد. این بازی سوپرجام مربوط به سال 99 است و با تأخیری چند ماهه قرار است بین پرسپولیس و تراکتورسازی برگزار شود.

به گزارش ایران ورزشی، این بازی ابتدا قرار بود بین دو نیم فصل برگزار شود و بعد از آن گفته شد در آخرین روزهای سال 99 برگزار می‌شود. بعد از آن صحبت از برگزاری‌اش در ایام نوروز بود که هیچ کدام نشد تا جایی که شایعاتی درباره لغو آن به گوش می رسید. با این حال سازمان لیگ که انگار مصر است حتماً این مسابقه برگزار شود، تاریخ آن را برای 30 خرداد تعیین کرده هر چند محل برگزاری مسابقه اصلاً مشخص نیست!

پرسپولیس از روز دوشنبه 10 خرداد تمریناتش را آغاز کرده و بعد از بیست روز تمرین باید در این مسابقه حاضر شود اما در 15 روز از این مدت، 6 بازیکن و یک مربی‌اش که در اردوی تیم ملی حضور خواهند داشت نمی‌توانند تیم باشگاهی‌شان را همراهی کنند.

آخرین بازی تیم ملی در منامه مقابل عراق روز 25 خرداد برگزار خواهد شد و در خوشبینانه‌ترین حالت ملی‌پوشان پرسپولیس در تمرین 26 خرداد حاضر خواهند بود و آن روز یا حتی دو روز باید ریکاوری کنند و احتمالاً فقط دو یا نهایتاً سه روز فرصت تمرین با تیم را خواهند داشت. این در شرایطی است که تراکتور فقط محمدرضا اخباری را به عنوان ملی‌پوش در منامه دارد که بعید است در این چهار بازی به میدان برود و سرحال و آماده برمی‌گردد تا در خدمت تیمش باشد.

با این حال کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس خیلی دوست دارند یک جام دیگر به ویترین افتخارات چهار سال اخیرشان اضافه کنند. سوپرجام از سال 1395 به صورت مرتب برگزار شده که پرسپولیس در سه دوره متوالی این جام را برده است.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها