کد خبر : 63208

بوژیدار رادوشوویچ ، ناامید از بدقولی مدیران باشگاه به کشورش رفته و شاید این آغاز جدایی او از پرسپولیس باشد.

به گزارش ورزش سه، او می‌گوید «احتمال دارد به ایران برنگردم» و در توضیح چرایی این موضوع به خبرنگار ما توضیح می‌دهد: «به من گفتند ماه مارچ (اسفند) دستمزدت را پرداخت می‌کنیم اما نکردند. بعد از آن هم چنین وعده‌ای دادند اما دوباره خبری از پرداخت نبود.» رادو تصور می‌کند که پرسپولیس علاقه به نگه داشتنش ندارد. 

رادوشوویچ تنها بازیکن پرسپولیس است که ارز خارجی می‌گیرد و باشگاه پرسپولیس درباره تفاوت دریافتی او با دیگر بازیکنان، مشکل تامین ارز برای شرکت‌های دولتی را مطرح می‌کند و می‌گوید که «بانک مرکزی باید به ما ارز بدهد.»

اما به نظر می‌رسد مسئله فراتر از این باشد. سال گذشته محمدحسن انصاری‌فرد قراردادی سه ساله با بوژیدار رادوشویچ بست که باشگاه پرسپولیس را ملزم به حفظ این بازیکن تا پایان قرارداد می‌کرد. طبق این قرارداد تازه، اگر پرسپولیس خواستار جدایی رادو باشد، گلر کروات می‌تواند باقی مانده دستمزدش در سالیان آتی را هم طلب کند.

در ماه‌های اخیر جعفر سمیعی و بوژیدار رادوشویچ ماجراهای دیگری هم داشته‌اند که سبب شده تا گلر کروات تمایل چندانی به توافق با مدیریت جدید پرسپولیس نشان ندهد و حالا به مدیریت باشگاه اعلام کرده: «اگر حقوقم را بدهید به ایران می‌آیم.»

رادوشوویچ تا پایان فصل چیزی حدود ۲۰۰ هزار دلار از پرسپولیس طلب دارد اما در صورت جدایی و شکایت به فیفا، این رقم می‌تواند ۴ برابر نیز بشود و ماجرایی نظیر ماریو بودیمیر رقم بخورد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها