کد خبر : 62933

به دلیل تفاوت در ماهیت اتفاقات بازی سایپا - پیکان با دیدار استقلال - پیکان در هفته نوزدهم لیگ برتر تغییری در نتیجه این بازی رخ نمی‌دهد.

به گزارش تسنیم، پس از اینکه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رأی پرونده دیدار سایپا - پیکان را 3 بر صفر به سود سایپا اعلام کرد، باشگاه استقلال نیز رسماً خواهان تجدیدنظر در نتیجه بازی هفته نوزدهم خود مقابل پیکان شد.

این باشگاه مدعی شد که پیکان در چهار مرحله تعویض خودش را انجام داده است، در صورتی که در سه مرحله باید تعویض می‌شد. در فیلم بازی نیز مشخص است که دو تعویض سوم و چهارم پیکان به فاصله یک دقیقه انجام شده است.

با این حال، کمیته انضباطی اعلام کرده که ماهیت این اتفاق با پرونده دیدار سایپا - پیکان متفاوت است و تغییری در نتیجه بازی ایجاد نخواهد شد، چراکه علیرضا سهرابی رئیس دپارتمان داوری یک روز پس از بازی استقلال - پیکان در تاریخ 15 فروردین سال جاری در نامه‌‌ای به منصور قنبرزاده سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال اعلام می‌کند که تعویض سوم پیکان حضور همزمان دو بازیکن بوده است، اما چون یک بازیکن مصدوم از زمین خارج شد و داور وسط به دلیل نداشتن سیستم رادیویی متوجه نفر بعدی نشد و بازی را به جریان انداخت، به همین دلیل حق پیکان ضایع شده است.

 

تیم فوتبال استقلال ,

ارسال نظر

دیگر رسانه ها