کد خبر : 62885

وحید امیری امیری با پرسپولیس به ۱۰۰ بازی در لیگ‌ رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وحید امیری چهارمین فصل حضورش را در جمع سرخ‌ها سپری می‌کند و در ۱۰۰ مسابقه‌ای که برای پرسپولیس به میدان رفته، ۱۷ بار موفق به گلزنی شده و به همین تعداد نیز پاس گل داده است. او برای اولین بار روز ۵ مرداد ماه ۹۵ با پیراهن پرسپولیس در بازی با سایپا در لیگ برتر به میدان رفت. بازی که در ورزشگاه تختی تهران برگزار شد و سرخ پوشان با تک گل کامیابی نیا به پیروزی رسیدند.

جالب این که وحید امیری یک هفته بعد، اولین گلش را مقابل فولاد به ثبت رساند و تا پایان فصل ۵ بار دیگر برای سرخپوشان مقابل تیم‌های گسترش فولاد، ماشین سازی، فولاد و تراکتور گلزنی کرد. امیری‌ در ۲۵ هفته‌ای که در ترکیب بود ۵ پاس گل هم از خود ثبت کرد تا نقش به سزایی در قهرمانی تیم برانکو داشته باشد.

وحید امیری در فصل جاری هم یکی از تاثیرگذارترین نفرات پرسپولیس بوده و به‌دلیل کمبود مهره در تمام پست ها بازی کرد. از مهاجم تا دفاع چپ! او تا به اینجای فصل ۲ گل برای پرسپولیس زده و یک پاس گل داده که مهم‌ترین آن در بازی رفت وارد دروازه استقلال شد. ماشین‌سازی و نفت مسجدسلیمان سایر تیم‌هایی بوده‌اند که این بازیکن مقابل آنها گلزنی کرد..

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها