کد خبر : 62876

تیم فوتبال پیکان در صورت تغییر نکردن حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره نتیجه بازی این تیم برابر سایپا، به احتمال فراوان از لیگ برتر کناره‌گیری خواهد کرد.

به گزارش تسنیم، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال روز گذشته حکم دیدار جنجالی سایپا - پیکان را اعلام کرد که براساس این حکم، سایپا 3 بر صفر برنده اعلام شد.

این رأی اما با اعتراض باشگاه پیکان و‌ برخی تیم‌ها از جمله نساجی و ذوب‌آهن روبه‌رو شده است. در حالی که پیکانی‌ها امیدوارند این حکم در کمیته استیناف تغییر کند، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پیکان هم از سمت خود کناره‌گیری کرده است.

دیروز اما یکی از مدیران بلندپایه و تأثیرگذار در کارخانه ایران‌خودرو به این موضوع مهم اشاره کرد که اگر حکم یادشده در کمیته استیناف تغییر نکند، تیم فوتبال پیکان به احتمال فراوان از رقابت‌های فصل جاری کناره‌گیری کرده و‌ حتی تیم‌داری هم نخواهد کرد. به نظر می‌رسد حکم صادرشده خیلی مسائل را در باشگاه پیکان و مجموعه ایران‌خودرو تحت تأثیر قرار داده است و آنها تحت هر شرایطی درصدد دفاع از حق تیم‌شان هستند. باید دید بعد از اعتراض پیکان و رفتن این حکم به کمیته استیناف در نهایت چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. در صورت کناره‌گیری پیکان از لیگ برتر با تصمیم مستقیم کارخانه ایران‌خودرو، شرایط عجیبی در ادامه بازی‌های لیگ برتر ایجاد خواهد شد. 

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها