کد خبر : 62843

اضافه شدن کریم باقری به تیم ملی تنها محدود به مسائل فنی نیست و طبق اعلام فدراسیون فوتبال او مسائل مدیریتی تیم ملی را نیز عهده‌دار خواهد بود.

به گزارش خبرآنلاین، پس از اینکه سال گذشته حضور کریم باقری در کادرفنی تیم ملی منتفی شد، کاپیتان پیشین پرسپولیس این بار رضایت داد تا در چهار بازی سخت و حساس پیش‌رو تیم ملی را همراهی کند. خبر حضور باقری در کادرفنی تیم ملی را ابتدا باشگاه پرسپولیس اطلاع‌رسانی کرد و پس از آن فدراسیون فوتبال به گونه‌ای دیگر به این خبر پرداخت.

پس از قطعی شدن حضور کریم باقری که اتفاقی خوب برای تیم ملی و انتخابی خوب از سوی فدراسیون فوتبال بود، سایت این فدراسیون نوشت: «در جلسه رئیس فدراسیون فوتبال با کاپیتان سابق تیم‌ملی توافق شد که کریم باقری به کادر فنی و مدیریتی تیم‌ملی اضافه شود. شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه‌ای مشترک با کریم باقری توافق کرد، او برای چهار بازی حساس ایران در مقدماتی جام‌ جهانی به تیم‌ ملی اضافه شود.

عزیزی خادم در رابطه با این توافق گفت: آقای باقری از سرمایه‌های فوتبال ایران است و قرار شده در این چهار بازی علاوه بر حضور در کادرفنی، موضوعات مدیریتی را نیز به عهده داشته باشد تا تیم‌ ملی بدون دغدغه از این مرحله سربلند بیرون بیاید.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: همه امکانات برای حضور پرقدرت تیم‌ ملی در بازی‌های بحرین فراهم شده است و هیچ عاملی نمی‌تواند تمرکز تیم‌ ملی برای صعود را برهم بزند.»

اقدام صورت گرفته از سوی عزیزی خادم قابل تحسین است و ای کاش تصمیماتی از این دست زودتر از اینها اجرایی می‌شد. البته که حضور باقری در کادرفنی تیم پرسپولیس مانع از این اتفاق می‌شد، اما موضوع مورد بحث فقط حضور فنی باقری در کادر تیم ملی نیست. همانطور که عزیزی خادم اشاره کرده، باقری علاوه بر حضور در کادرفنی تیم ملی، موضوعات مدیریتی را نیز دنبال خواهد کرد و این به معنای آن است که حتی رئیس فدراسیون هم به انتخاب خودش (مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی) اعتماد ندارد و در این مقطع حساس ترجیح داده کریم باقری روی نیمکت حاضر شود تا مدیریت تیم را به عهده بگیرد.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها