کد خبر : 62838

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در حالی به روزهای پایانی حضور خود در جمع سرخپوشان نزدیک می‌شود که توافقاتی را با یک تیم قطری داشته است.

به گزارش روزنامه گل، قرارداد هفت بازیکن پرسپولیس در پایان فصل به اتمام خواهد رسید و در این بین مدیران باشگاه پرسپولیس پس از تعطیلی شش روزه لیگ برتر و همچنین بازگشت ملی‌پوشان از اردوی پیش روی تیم ملی،‌ کار تمدید قرارداد بازیکنان را به صورت جدی پیگیری خواهند کرد.

محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری، کمال کامیابی‌نیا و احمد نوراللهی چهار بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس به همراه سیدجلال حسینی، مهدی شیری و امید عالیشاه هفت بازیکنی هستند که برای تمدید قرارداد پای میز مذاکره با مدیران باشگاه خواهند نشست، اما شنیده می‌شود در این میان جدایی کنعانی‌زادگان از پرسپولیس قطعی است.

این بازیکن که طبق ادعای رسانه‌های قطری کار انتقالش به الاهلی نهایی شده، در مذاکره با مدیران باشگاه در چند وقت اخیر درخواست رقمی 16 میلیاردی برای تمدید قرارداد داشته و با مخالفت باشگاه پرسپولیس با این رقم، مذاکرات طرفین به بن‌بست خورده است. رقم پیشنهادی کنعانی‌زادگان پنج برابر قرارداد فعلی او با سرخپوشان است و مدیران باشگاه معتقدند در صورت موافقت با این پیشنهاد، توازن قراردادی بازیکنان این تیم به هم خواهد خورد و کار تمدید قرارداد سایر بازیکنان نیز با مشکل مواجه می‌شود.

در این میان حتی شنیده می‌شود کنعانی‌زادگان پیش‌قراردادی را با مبلغی حدود یک میلیون و 200 هزار دلار با باشگاه قطری به امضا رسانده و به این ترتیب مراحل انتقالش به لیگ قطر نهایی شده است.

علاوه بر کنعانی‌زادگان، احمد نوراللهی نیز با پیشنهادی جدی از لیگ قطر مواجه شده است و باید منتظر مذاکرات باشگاه پرسپولیس با این بازیکن پس از بازگشت از اردوی تیم ملی بود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها